.
.
.

تحقق یک رویا؛ آيا رونالدو و مسی هم‌بازی می‌شوند؟

رونالدو، در هفته‌‌های اخیر نشان داده که تمایلی برای تمدید قرارداد خود با یوونتوس ندارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

بنا به گزارش یک نشریه‌‌ اسپانیایی، ناصر الخلیفی، مدیر باشگاه پاری‌‌سن‌‌‌‌ژرمن، قصد دارد، در صورت عدم تمدید قرارداد کیلین ام‌باپه، پروژه هم‌بازی شدن کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را کلید بزند.

نشریه اسپانیایی «آاِس»، عصر پنج‌‌شنبه 12 اوت، در خبری اختصاصی مدعی شده است که کیلیان ام‌باپه، ستاره فرانسوی تیم پاریس‌سن‌ژرمن، علاقه‌ای به تمدید قرارداد خود با این تیم ندارد و عزم خود را جزم کرده تا در نقل و انتقالات تابستانی امسال، راهی رئال مادرید شود.

ناصر الخلیفی، مدیر متمول باشگاه پاریسی که رویای مثلث مسی، نیمار و ام‌باپه را در سر می‌پروراند، حاضر است به جدایی رایگان ام‌باپه در فصل بعد تن بدهد اما برای یک فصل هم که شده، این خط حمله خوفناک و بیشتر شبیه به بازی‌های کامپیوتری را در پارک دو پرنس حفظ کند تا شاید بتواند فاتح رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شود.

الخلیفی، قصد ندارد پس از این‌که چهارشنبه لیونل مسی را به خدمت گرفت، کیلیان ام‌باپه، یکی از ستاره‌های آینده‌‌دار فوتبال جهان را به راحتی به یکی از رقیبان خود در فوتبال اروپا واگذار کند و می‌خواهد با تحت فشار گذاشتن این بازیکن، او را وادار به تمدید قرارداد خود با پاریس کند.

امباپه تصمیم خود برای انتقال به رئال مادرید را گرفته است و اگر این اتفاق در تابستان جاری رخ ندهد، او با پایان یافتن قرارداد کنونی‌اش با پاری‌سن‌ژرمن، در پایان ماه ژوئن 2022 به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان به جمع کهکشانی‌ها ملحق خواهد شد.

گفته می‌شود ام‌باپه، پس از بازی این هفته مقابل استراسبورگ، بار دیگر تصمیم خود مبنی بر جدایی از پاری‌سن‌ژرمن را به اطلاع سران این باشگاه می‌رساند و باید دید که آیا الخلیفی دستور جدایی این ستاره را به کهکشانی‌ها خواهد داد یا نه؟

این نشریه اسپانیایی در ادامه گزارش خود به انتقال احتمالی رونالدو به جمع پاریسی‌ها در تابستان بعد نیز اشاره کرد و نوشت که ناصر الخلیفی، در نظر دارد که با پایان یافتن قرارداد فعلی کریستیانو رونالدو با یوونتوس، این ابرستاره را در تابستان 2022 جایگزین کیلیان ام‌باپه در خط حمله کند و رویای فوتبال‌‌دوستان را محقق کند.

رونالدو، در هفته‌های اخیر نشان داده که تمایلی برای تمدید قرارداد خود با یوونتوس ندارد و به جدایی رایگان در تابستان 2022 فکر می‌کند؛ که پیوستن به جمع پاریسی‌ها یکی از گزینه‌های ایده‌آل ستاره پرتغالی است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم