.
.
.

مسی تا 72 ساعت دیگر وارد پاریس می‌شود

شب گذشته گزارش شده بود که مسی پرواز خود به سمت پاریس را لغو کرده و به ایبیزا رفته تا با خوان لاپورتا‌ دیدار کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

لیونل مسی، اسطوره باشگاه بارسلونا، آخرین پیشنهاد بارسا را رد کرده است و به‌ این ترتیب آخرین تلاش‌های کاتالان‌ها برای حفظ این ستاره آرژانتینی جهان فوتبال نیز بی‌نتیجه ماند.

در ساعات پایانی شب گذشته(دوشنبه)، خبرهای ضد و نقیض از خبرگزاری‌های اسپانیایی به گوش رسید که فران روتر، مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا، با پدر مسی و مدیربرنامه‌های این بازیکن صحبت کرده و پیشنهاد قرارداد جدیدی را به این ستاره آرژانتینی داده تا بلکه موجب ماندن لیونل مسی در نوکمپ شود و حتی گفته شد که مسی پرواز خود به سمت پاریس را لغو کرده و به ایبیزا رفته تا با خوان لاپورتا، مدیر عامل باشگاه بارسلونا دیدار کند.

دقایقی پیش اما فابریتیزیو رومانو، خبرنگار نشریه اسپانیایی «مارکا» و الخاندرو سگوئرا روزنامه‌نگار رسانه رادیو «کوپه» این خبر را تکذیب و اعلام کردند مسی در مسیر پیوستن به پاریس‌سن‌ژرمن قرار دارد.

دارنده شش توپ طلای جهان فوتبال، همه‌جوره با آبی‌اناری‌ها کنار آمد تا به مسیر فوتبالی خود در این باشگاه ادامه دهد اما به‌نظر می‌رسد با تکذیب این خبر، مسی یک قدم دیگر به پیوستن به پاریسی‌ها نزدیک‌تر شده است.

مسی که پس از هفده سال بالاخره روز یک‌شنبه در پی حضور در کنفرانسی مطبوعاتی رسما با هواداران آبی‌اناری‌ها با چشمانی پر از اشک خداحافظی کرده بود، عصر روز دوشنبه 9 اوت، شایعاتی مبنی بر وارد مذاکره شدن این ابرستاره با چند باشگاه دیگر منتشر شد که بلافاصله خليفه بن حمد آل‌ثانی، امیر سابق قطر و مالک باشگاه پاریس‌سن‌ژرمن این خبر را تکذیب کرد و در توئیتی در حساب شخصی خود نوشت: «شایعاتی که درباره آغاز مذاکرات میان مسی و چند باشگاه منتشر شده است، صحت ندارد. توافق میان مسی و پاری‌سن‌ژرمن صد درصدی است. مسی تا 72 ساعت دیگر وارد پاریس می‌شود.»