.
.
.

گریلیش: عضویت در منچستر‌ سیتی رویایی که به حقیقت پیوست

به اعتقاد جک گریلیش بعد از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، کوین دی‌بروینه بهترین بازیکن جهان است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در روزی که تمام عاشقان ورزش فوتبال تحت تاثیر خبر تلخ جدایی لیونل مسی از بارسلونا بودند، جک گریلیش، هافبک تهاجمی تیم فوتبال ملی انگلیس، پس از کش ‌و‌ قوس‌های فراوان سرانجام با قراردادی 6 ساله و به ارزش 100 میلیون پوند از استون ویلا به سیتیزن‌ها پیوست.

باشگاه منچستر سیتی جمعه، 6 اوت، در بیانیه‌ای رسمی ضمن تایید این خبر در تارنمای خود نوشت: «باشگاه منچستر سیتی از امضای قرارداد شش ساله با جک گریلیش بسیار خشنود است.»

گریلیش پس از نهایی شدن این انتقال در مصاحبه‌ای با وبسایت این باشگاه گفت:«من از پیوستن به منچستر سیتی بسیار خوشحالم. سیتی بهترین تیم انگلستان است و مربی آن نیز بهترین مربی جهان محسوب می‌شود. عضویت در این باشگاه رویایی است که به حقیقت پیوست.»

وی افزود: «در 10 فصل گذشته آنها به طور مداوم جام‌های بزرگی را کسب کرده‌اند. آمدن پپ (گواردیولا) به اینجا آنها را به سطح رو به جلویی رسانده و فوتبالی که این تیم ارائه می‌دهد هیجان‌انگیزترین نوع فوتبال در اروپا است.»

گریلیش 25 ساله در ادامه خاطرنشان کرد: «بازی برای پپ و یادگیری از او فوق‌العاده خواهد بود و این چیزی است که هر فوتبالیست درجه یکی می خواهد. امکانات اینجا شگفت‌انگیز است و من صادقانه بگویم که بی‌صبرانه منتظر شروع کارم هستم.»

گریلیش در بخشی از مصاحبه‌ خود به تمجید از هم‌‌تیمی جدیدیش کوین دی‌بروینه عنوان کرد: «من بارها در مورد سبک بازی و توانایی‌های دی‌بروینه صحبت کرده‌ام و شکی ندارم که بعد از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو او بهترین بازیکن جهان است. همه از پاس‌های نهایی این بازیکن و البته سرعت بازی‌اش نیز لذت می‌برند. صمیمانه می‌گویم که برای بازی کردن در کنار این ستاره ثانیه‌شماری خواهم کرد.»

هافبک خوش‌تکنیک انگلیسی، طی 8 فصل حضور در استون ویلا 213 بازی انجام داده و موفق شده است 32 گل و 43 پاس گل برای این تیم به ثبت برساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم