پوگبا می‌خواهد منچستر یونایتد را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کند

پوگبا در دوره حضور خود در یونایتد عموما با مصدومیت دست به گریبان بوده، و مجموعا توانسته برای این باشگاه 199 بازی کرده و تنها 38 گل به ثمر برساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پل پوگبا، هافبک میانی مشهور باشگاه فوتبال منچستر یونایتد انگلیس، قصد دارد در پایان دوران قرارداد خود با این باشگاه در سال آینده، به باشگاه فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن بپیوندد.

به گزارش روزنامه بریتانیایی «میرور»، پوگبا اخیرا پیشنهاد 50 میلیون پوندی تمدید قرارداد خود با منچستر یونایتد را رد کرد و گفت که قصد دارد تابستان امسال این باشگاه را ترک کند.

منچستر یونایتد همچنان قصد داشت به منظور وسوسه پوگبا، حقوق هفتگی این ستاره فرانسوی را از 250 هزار پوند به 350 هزار پوند افزایش بدهد، اما این بازیکن که با تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی شده، و مدیر تجاری‌اش مینو رایولا پیشنهاد یونایتد را رد کرده، گفتند که قصد دارند به پاری‌سن‌ژرمن بروند.

عدم تمایل این بازیکن فرانسوی به تمدید قرارداد، یونایتد را به صرافت انداخته تا پوگبا، که پیشتر با قرارداد چشمگیر 89 میلیون پوندی به منچستر پیوسته بود، را قبل از آن که در سال 2022 به «بازیکن آزاد» تبدیل شود، به مبلغ 50 میلیون پوند بفروشد. پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرده آماده پرداخت 45 میلیون پوند به یونایتد برای پوگبا است که تنها یک سال دیگر از قراردادش با یونایتد باقی مانده است.

پل پوگبا که اینک 28 سال دارد، پیشتر نیز برای منچستر یونایتد بازی کرده بود، اما در سال 2012 این باشگاه را به مقصد یوونتوس ایتالیا ترک کرد. پوگبا در سال 2016 دوباره به «اولدترافورد»، ورزشگاه خانگی یونایتد بازگشت، اما این بار نتوانست بازی‌های خوب خود برای باشگاه را تکرار کند.

پوگبا در طول دوره دوم حضور خود در یونایتد عموما با مصدومیت دست به گریبان بوده، و مجموعا توانسته برای این باشگاه 199 بازی کرده و تنها 38 گل به ثمر برساند.

با این وجود، پوگبا در مسابقات جام ملت‌های اروپای امسال «یورو 2020» برای تیم ملی فرانسه خوش درخشید. به همین دلیل هم علی‌رغم حذف فرانسه در برابر سوئیس در دور یک‌هشتم نهایی، پوگبا شخصا شانس زیادی برای بستن قراردادهای بهتر و انتقال احتمالی به پاری‌سن‌ژرمن دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید