حمله همه‌جانبه فرشتپن به همیلتون پس از فتح گرندپری بریتانیا

فرشتپن جشن گرفتن همیلتون را پس از فتح پیست «سیلوراستون» بی‌احترامی و حرکتی غیرحرفه‌ای خواند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لوئیس هامیلتون، راننده بریتانیایی تیم مرسدس، که در دور ابتدایی با تصادف و کنار زدن مکس فرشتپن از جریان مسابقه 10 ثانیه پنالتی دریافت کرده بود، عصر یک‌شنبه 18 ژوئیه فاتح رقابت‌های ‌پرحرف و حدیث «فرمول یک» پیست سیلوراستون 2021 انگلستان شد.

چارلز لگرک راننده تیم فراری در رتبه دوم قرار گرفت و والتری بوتاس نیز در جایگاه سوم ایستاد.

همیلتون و فرشتپن در حالی که در ابتدای این مسابقه رقابتی تنگاتنگ و چرخ به چرخ با یک‌دیگر داشتند، زمانی‌که لوئیس سعی کرد از داخل پیچ سریع «کاپس» عبور کند، با مکس که بیرون خمیدگی را گرفته بود برخورد کرد و باعث شد تا فرشتپن با شدت به دیواره پیست برخورد کند. او سپس از مسابقه خارج شد و با چهره‌ای غمگین و ناراحت سوار بر آمبولانس، برای معاینات بیشتر راهی بیمارستان شد.

راننده جوان تیم ردبول که پس از انجام معاینات پزشکی بدون آسیبی جدی از بیمارستان مرخص شده بود، در شبکه‌های اجتماعی به همیلتون حمله کرد و نوشت: «اول از همه خوشحالم که حالم خوب است. ضربه‌ 51G خیلی شدید بود اما اکنون حالم بهتر است. مشخص است که خیلی از این‌که اینطور از مسابقه بیرون شدم ناراحتم. پنالتی که داده شد به هیچ وجه به ما کمک نکرد و در برابر حرکت خطرناکی که لوییس در پیست انجام داد عدالت را اجرا نکرد.»

وی در پایان افزود: «تماشای جشن گرفتن همیلتون بعد از مسابقه وقتی‌که من هنوز در بیمارستان بودم بی‌احترامی و رفتار غیرحرفه‌ای بود اما من و تیمم از این عبور می‌کنیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید