مارتینز: جانم را فدای مسی خواهم کرد

مارتینز از تمجید‌های مسی به وجد آمده و آن را غیرقابل باور توصیف کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

امیلیانو مارتینز، سنگربان تیم ملی آرژانتین که با این تیم و به‌همراه لیونل مسی پس از سه دهه موفق به فتح رقابت‌های کوپا 2021 آمریکا شد، از پست اینستاگرامی و تمجید‌های مسی به وجد آمده است و عنوان کرده که برای موفقیت کاپیتان آلبی سلسته حاضر است هر کاری که لازم باشد را انجام بدهد.

مارتینز در گفت‌وگویی اختصاصی با نشریه آرژانتینی «اوله»، خاطر نشان کرد: «من وقتی پست‌های لیونل مسی را دیدم حرفی برای گفتن نداشتم. آنها عکس‌هایی هستند که من در تمام دوران زندگی‌ام حفظ می‌کنم و آن را در آغوش می‌کشم. مسی بعد از پیروزی در مرحله نیمه نهایی من را بغل کرد و در ادامه در اینستاگرام از من تعریف و تمجید کرد. او مرا یک پدیده توصیف کرد، خدای من. چطور می‌توانم بعد از این تمجیدها در دیدار نهایی هیجان زده نشوم؟ من می‌خواستم همه کار را برای مسی انجام دهم، من برای او جانم را فدا می‌کردم. امیدوارم جام‌ جهانی را به مسی تقدیم کنم.»

او افزود: «چند ماه پیش به لیونل مسی گفتم برای تو همه کار خواهم کرد و حتی حاضرم جانم را فدای تو کنم. دوست دارم آرژانتین در کوپا آمریکا با درخشش تو قهرمان شود. حتی برزیلی‌ها نیز دوست داشتند که آرژانتین به‌خاطر لیونل مسی قهرمان یک جام بین‌المللی شود. آیا یک آرژانتینی وجود دارد که نخواهد مسی قهرمان شود؟»

مارتینز در پایان عنوان کرد: «فتح عنوان بهترین بازیکن جام توسط لیونل مسی و انتخاب من به عنوان بهترین دروازه‌بان در رقابت‌های کوپا آمریکا شگفت‌انگیز بود.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید