اتحاد علیه کرونا؛ پوستر رونالدو در رختکن بارسلونا

مدیران بارسلونا بزرگترین رقیب خود را تبدیل به بهترین متحدشان برای شکست همه‌گیری کرونا انتخاب کرده‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مدت‌هاست که تصویر و خبری پیرامون رونالدو بر روی دیواره‌های رختکن باشگاه بارسلونا جا خوش کرده است.هیچ‌ یک از بازیکنان این تیم درباره این موضوع اعتراضی ندارد اما تصور این خبر برای هواداران بلوگرانا کمی سخت است.
مدیران بارسا تصمیم گرفته‌اند که بزرگترین دشمن و رقیب خود را تبدیل به بهترین متحدشان برای شکست «ویروس کرونا» انتخاب کرده‌اند.

تیتر خبری که بر روی دیوار رختکن بارسلونا گذاشته شده است در واقع تیتر بریده شده از نشریه اسپانیایی «آ اس» با این عنوان است: «تست کرونای کریستیانو دوباره مثبت شد و لذا او بازی در برابر بارسا را از دست می‌دهد.»

رونالدو در رختکن بارسلونا
رونالدو در رختکن بارسلونا


همچنین در این تصویر با رنگ قرمز آمده است: «رقابت در معرض خطر است و قوانین باید رعایت شوند.»
در واقع مسئولان باشگاه بارسلونا به این دلیل از پوستر خبری کریستیانو رونالدو استفاده کرده‌اند تا یادآوری کنند که همه بازیکنان باید احتیاط به‌عمل آورند و همه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا به ویروس کرونا مبتلا نشوند.

Advertisement

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال جهان، فصل گذشته به علت ابتلا به کرونا دیدار رفت مرحله گروهی در برابر بارسلونا را در ورزشگاه «آلیانز» شهر تورین از دست داد که آبی‌اناری‌ها در آن بازی با گل‌های لیونل مسی و عثمان دمبله با نتیجه 2-0 پیروز شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size