جانلوئیجی دوناروما رسما راهی پاری‌سن‌ژرمن‌ شد

بهترین بازیکن یورو 2020، به‌عنوان بازیکن آزاد به پاری‌سن‌ژرمن پیوست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

جانلوئیجی دوناروما، سنگربان ایتالیایی و بهترین بازیکن و دروازه‌بان جام ملت‌های 2020 اروپا، با پایان قراردادش با میلان، به‌عنوان بازیکن آزاد به باشگاه پاریس‌سن‌ژرمن پیوست.

جی‌جی‌ دوناروما، دروازه‌بان 22 ساله تیم ملی ایتالیا، عصر چهار‌شنبه 14 ژوئیه، با انتشار پستی در حساب اینستاگرامش اعلام کرد که از باشگاه میلان جدا شده است و دقایقی بعد راهی پاریس خواهد شد تا با باشگاه پاری‌‌سن‌ژرمن قراردادی پنج ساله امضا کند.

طبق اعلام روزنامه ایتالیایی «کالچو میرکاتو»، دوناروما تا ژوئن 2026 با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد امضا کرده است و حقوق سالیانه او 12 میلیون یورو خواهد بود.

دوناروما پس از عقد قرارداد با پاریسی‌ها به سایت رسمی این باشگاه گفت: «خیلی خوشحالم که عضوی از این باشگاه بزرگ هستم. احساس می‌کنم آماده این چالش جدید در اینجا هستم. می‌خواهم با پاری‌سن‌ژرمن تا جای ممکن جام‌ها را فتح کنم و باعث خوشحالی هواداران شوم.»

ناصر الخلیفی، مدیر عامل باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز پیرامون این انتقال خاطرنشان کرد: «از وجود جانلوئیجی دوناروما در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خوشحال هستیم. ما به او به‌دلیل موفقیت در یورو 2020 و کسب عنوان بهترین بازیکن و سنگربان رقابت‌ها تبریک می‌گوییم. من می‌دانم که جی‌جی از سوی همه در این باشگاه از جمله هم تیمی‌ها، کادر فنی و همه هواداران مورد استقبال گرمی قرار خواهد گرفت.»

دوناروما در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با پیراهن شماره 50 به‌میدان خواهد رفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم