راننده «فرمول یک» قربانی زورگیری در «ومبلی» شد

ساعت لوکس 48 هزار یورویی لاندو نوریس به سرقت رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لاندو نوریس، راننده بریتانیایی فرمول یک، شامگاه یک‌شنبه هنگام ترک ورزشگاه «ومبلی» پس از شکست انگلستان مقابل ایتالیا در دیدار پایانی رقابت‌های جام ملت‌های 2020 اروپا، قربانی «سرقت» ساعت 48 هزار یورویی خود شد.

بنا به گزارش نشریه بریتانیایی «سان»، ستاره 21 ساله اتومبيل‌رانی تیم «مک‌لارن»، به‌دنبال هرج‌و‌مرج و نا آرامی ورزشگاه «ومبلی»، هنگامی که قصد داشت با خودروی شخصی خود از پارکینگ این ورزشگاه دور شود، مورد حمله دو «زورگیر» قرار گرفت و ساعت لوکس 48 هزار یورویی او به‌سرقت برده شد. به‌نظر می‌رسد حاشیه‌های دیدار پایانی رقابت‌های یورو 2020 تمامی ندارد.

Advertisement

شرکت خودرو‌سازی «مک‌لارن» در بیانیه‌ای عنوان کرد: «تیم مسابقه‌ای مک‌لارن می‌تواند تایید کند که لاندو نوریس پس از دیدار نهایی رقابت‌های یورو 2020 مورد حمله افراد نا شناس قرار گرفته که طی آن ساعتی که در دست داشت، ربوده شده است. خوشبختانه لاندو آسیبی ندیده اما همانطور که قابل درک است به شدت شوکه شده است. تیم «مک‌لارن» حمایت خود را از لاندو اعلام می‌کند و ما مطمئن هستیم که هواداران نیز به همراه ما برای او بهترین آرزوها را در گرندپری بریتانیا که در پیش است، خواهند داشت.»

این بیانیه افزود: «از آنجا که این مسئله اکنون یک موضوع مربوط به پلیس است، ما نمی‌توانیم درباره این سرقت توضیحات بیشتری بدهیم.»

گرند‌پری بعدی در تاریخ 16 ژوئیه در پیست «سیلورستون» بریتانیا، برگزار خواهد شد. طبق اعلام قبلی دولت بریتانیا، پیست «سیلورستون» با ظرفیت کامل میزبان هواداران خواهد بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید