بخش جدید فایل جنجالی پرز؛ رونالدو فردی «احمق» و «بیمار» است

باشگاه رئال مادرید قول داد از نشریه«ال کانفیدنشیال» شکایت کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در دومین روز از لو رفتن فایل‌های صوتی منتسب به فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، اکنون نشریه اسپانیایی «ال کانفیدنشیال» سومین فایل صوتی او را منتشر کرد که این بار پرز در سال 2012، علیه رونالدو حرف زده و او را یک فرد «احمق و بیمار» می‌خواند.

پرز در نخستین فایل صوتی که سه‌شنبه توسط همین نشریه منتشر شد، ايكر کاسیاس سنگربان سابق باشگاه رئال مادرید را یک «سگ دست‌آموز» و رائول، اسطوره کهکشانی‌ها را «حیله‌گر»خوانده بود.

پرز در اکتبر 2012 علیه رونالدو گفته بود: «او فردی دیوانه است. این پسر یک احمق است، یک آدم مریض. فکر می‌کنید این آدم نرمال و معمولی است اما او اصلا عادی نیست، در غیر این صورت این کارها را نمی‌کرد. آخرین مزخرفاتی که انجام داد را همه دنیا دیدند. فکر می‌کنید چرا او این کارهای احمقانه را انجام می‌دهد؟»

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی فوتبال جهان، تابستان 2009 به باشگاه رئال مادرید پیوست. او 9 سال موفق را با کهکشانی‌ها گذراند. رونالدو در 438 دیداری که برای سفید‌پوشان مادریدی به میدان رفته، رکورد شگفت‌انگیز 454 گل از خود برای این تیم به جای گذاشت و نیز 16 عنوان با لباس کهکشانی‌ها، به دست آورد.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره مورینیو، سرمربی سابق این باشگاه اظهار داشت:«رونالدو و مورینیو افرادی مغرور هستند، این وحشتناک است، هر دو آسیب دیده‌اند و واقعیت را نمی‌بینند، چون هر دو آن‌ها اگر افراد عاقلی بودند، می‌توانستند پول خیلی بیشتری کسب کنند. ما در مورد پول خیلی زیادی در زمینه حق تصویر صحبت می‌کنیم. مورینیو یک فرد غیرطبیعی است.»

رئال مادرید سه‌شنبه 13 ژوئیه، در خصوص انتشار فایل‌های صوتی این رسانه اسپانیایی واکنش نشان داد. این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ضبط کردن مخفیانه صدای فلورنتینو پرز کاری غیرقانونی است و از رسانه «ال کانفیدنشیال» شکایت خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید