انتشار فایل صوتی جنجالی از رییس باشگاه رئال مادرید

پرز، کاسیاس را یک «سگ دست‌آموز» و رائول، اسطوره کهکشانی‌ها را «حیله‌گر»خواند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لو رفتن یک فایل صوتی قدیمی از فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئالمادرید، خبرساز شده و حسابی جو این تیم را به هم ریخت.

نشریه اسپانیایی «ال کانفیدنشیال» سه‌شنبه 13 ژوئیه فایل صوتی منتسب به فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در سال 2006 خطاب به رائول گونزالس و ایکر کاسیاس، دو بازیکن سابق کهکشانی‌ها را منتشر کرد که در آن پرز این دو تن را «کلاهبردار» خطاب کرده بود.

منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید اعلام کردند که انتشار این فایل صوتی اتفاقی نبوده و حتما دست‌های پشت‌پرد‌ه‌ا‌ی برای توطئه‌ جهت زیر سوال بردن صلاحیت رئیس باشگاه رئال مادرید در اداره این باشگاه نقش دارد.

فلورنتینو پرز، در خصوص کاسیاس اظهار داشت: «کاسیاس برای رئال مادرید دروازه‌بان خوبی نیست. دیگر از این آشکارتر چه چیزی می‌توانم بگویم. او هرگز دروازه‌بان خوبی نبوده و نخواهد بود. او آدم بُزدل و شکست‌خورده‌ای است. این یکی از مشکلات‌های بزرگ ماست. مردم اما خیلی از او دفاع می‌کنند اما به نظر من او یکی از حیله‌گرهای بزرگ باشگاه است. حیله‌گیر دیگر هم رائول است. این دو نفر حیله‌گرهای اصلی رئال مادرید هستند. اول رائول و دوم کاسیاس.»

در بخش ديگر از اين مصاحبه جنجالى پرز علیه کاسیاس گفته است:«دروازه‌بان‌های زیادی از کاسیاس بهتر هستند. خیلی قدش کوتاه است! مثل یک بچه است. مثل یک سگ پا کوتاه دست‌آموز است. به وکیلش گفتم او را نزد چشم پزشک ببرد. قسم می‌خورم روی کرنرها اصلا مسافت دور را نمی‌بیند. کاسیاس به درد رئال مادرید نمی‌خورد. من می‌خواستم بوفون را که ارزان بود جانشین او کنم.»

رئیس باشگاه رئال مادرید ادامه داد: «رائول بازیکن بدی است. او معتقد است که مادرید برای اوست و می‌خواهد از هر چیزی در این باشگاه برای منفعت خود استفاده کند و مادرید را نابود خواهد کرد. رائول می‌دانست که دورانش به سر رسیده، ولی می‌گفت قبل از اینکه از این باشگاه بروم این مجموعه را از بین خواهم برد. او آدم خودخواهی است و روحیه بازیکنان را از بین می‌برد. به‌دلیل حضور رائول بود که همه می‌گفتند رئال مادرید اتحاد ندارد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size