سرخیو راموس به پاریس‌سن‌ژرمن پیوست

با قراردادی دو ساله و حقوق سالیانه 15 میلیون یورو

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرخیو راموس، کاپیتان و مدافع سابق باشگاه رئال مادرید، با عقد قراردادی 2 ساله، رسما به تیم فوتبال پاریس‌سن‌ژرمن پیوست.

در روز‌های اخیر، گزارش‌ها حاکی از آن بود که اقدامات انتقال راموس به باشگاه پاریسی نهایی شده است. این بازیکن روز گذشته برای انجام تست‌های پزشکی به پاریس سفر کرد و امروز باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با انتشار بیانیه‌ای پیوستن مدافع و کاپیتان تیم ملی اسپانیا را اعلام کرد.

در همین راستا، باشگاه پاریس‌‌سن‌ژرمن دقایقی پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد که سزخیو راموس پس از اتمام قراردادش با باشگاه رئال مادرید، به عنوان بازیکن آزاد و با عقد قراردادی دو ساله و حقوق سالیانه 15 میلیون یورو به «PSG» پیوست.

راموس نیز پس از پیوستن به «پی‌اس‌جی» گفت: «من همیشه دوست داشتم شماره 4 را بپوشم، در تمام دوران حرفه‌ای خود این شماره را بر تن می‌کردم، این مسئله با اینکه کمی خرافاتی است ولی برای من شانس می‌آورد و خوشحالم که پوشیدن این لباس را در باشگاه بزرگی مانند PSG ادامه می‌دهم.»

راموس که در سال 2015 و به‌دنبال جدایی ایکر کاسیاس، کاپیتان اول کهکشانی‌ها شده بود، در حالی این تیم را ترک کرد که در 671 باری که پیراهن این باشگاه را بر تن کرد، موفق به کسب پنج عنوان لالیگا، چهار لیگ قهرمانان اروپا، دو جام حذفی، چهار جام باشگاه‌های جهان، چهار سوپر کاپ اسپانیا و سه سوپر کاپ اروپا شد. او همچنین 101 گل و 40 پاس گل را با پیراهن «لوس بلانکوس» به ثبت رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size