نخستین نشست سرمربی جدید باواریایی‌ها برگزار شد

ناگلزمان: «برای فتح عناوین بیشتر به اینجا آمده‌ام.»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

چندی پیش باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که یولیان ناگلزمان، سرمربی فصل گذشته لایپزیگ، در آخر فصل با قراردادی پنج ساله سکان هدایت نیمکت باواریایی‌ها را در دست خواهد گرفت.

این مربی جوان آلمانی ظهر امروز چهارشنبه 7 ژوئیه 2021 نخستین نشست مطبوعاتی خود را در حضور الیور کان، مدیر اجرایی جدید بایرن مونیخ و همچنین حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این باشگاه با اهالی رسانه برگزار کرد.

گفتنی است که باشگاه بایرن مونیخ برای رضایت‌نامه سرمربی جدید خود مبلغی حدود 23 میلیون یورو را به باشگاه لایپزیک پرداخت کرد.‌

ناگلزمان در ابتدای سخنانش درباره احساس خود برای حضور بر روی نیمکت سرمربی‌گری بایرنی‌ها گفت:«احساس خوبی دارم. خیلی خوشحالم که اکنون سرمربی بایرن مونیخ هستم. آماده‌سازی و فصل اول هیجان‌انگیزی برایم خواهد بود. اولین صحبتی که با بازیکنان و کادر فنی داشتیم، خیلی خوب پیش رفت. خوشحالم که تمرینات از امروز شروع خواهد شد.»

او در مورد شرایط اردوی بایرنی‌ها افزود:«در حدود دو تا سه هفته بازیکنان ملی‌پوش را در اختیار نخواهیم داشت البته این مسئله‌ای است که برای تیم‌های دیگر هم وجود خواهد داشت. ما برخی بازیکنان جوان را به تمرینات تیم اضافه خواهیم کرد. تعداد بازیکنان برای آغاز تمرینات کافی است، 14 یا 15 بازیکن در یک فصل همیشه 90 درصد بازی می‌کنند و امیدوارم همه بازیکنان در سلامت و آمادگی کامل باشند.»

سرمربی 33 تیم فوتبال بایرن مونیخ همچنین در خصوص سیستم بازی مدنظرش اظهار داشت: «قرار نیست همه چیز را زیر و رو کنم و قرار نیست در هر بازی با سه مدافع بازی کنیم. مهم انعطاف‌پذیر بودن و استفاده از بازیکنان در پست ایده‌آل‌شان است. ما از چینش‌ها و تاکتیک‌های زیادی استفاده خواهیم کرد که بازیکنان در آن راحت باشند.»

ناگلزمان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره انتخاب کاپیتان تیمش، گفت: «مانوئل نویر کاپیتان تیم باقی خواهد ماند. او کاپیتان فوق‌العاده‌ای است. داوید آلابا از بایرن رفت و حالا باید بازیکنی را به جای او انتخاب کنیم. می‌دانم که در بایرن مونیخ باید جام‌ها را فتح کرد و من هم می‌خواهم با این تیم عناوین جدیدی را بدست بیاورم،»

وی در پایان این‌چنین ادامه داد:«امیدواریم هر چه زودتر هواداران زیادی در ورزشگاه حضور پیدا کنند. بی‌صبرانه منتظر دیدن آنها هستیم. درباره نقل و انتقالات هم باید بگویم که من نظرم را به باشگاه می‌گویم و در نهایت آنها تصمیم می‌گیرند چون معمولاً بازیکنان بیشتر از مربیان در باشگاه می‌مانند. در مورد تصمیمات مهم هم می‌نشینیم و با هم تصمیم‌گیری می‌کنیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size