واکنش تند و طعنه‌‌آمیز علی کریمی و سردار آزمون به قطعی مکرر برق

آزمون: «مردمتان را به بیت‌کوین فروختید؟ دمتون گرم به این غیرت»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در پی خاموشی‌های گسترده و مکرر برق در مناطق مختلف ایران، علی کریمی و سردار آزمون با انتشار «استوری» در حساب‌های اینستاگرام خود از قطعی مکرر برق انتقاد کردند.

این در حالی است که کنفرانس خبری فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال تهران نیز، دوشنبه 14 تیر، پیش از دیدار با تراکتور در حالی برگزار شد که برق استادیوم آزادی قطع شد و نشست خبری در فضای تقریبا تاریک برگزار شد.

قطعی این روزهای برق در ایران باعث شده است تا کاربران فضای مجازی هم با «جملات طعنه‌آمیز» نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند. علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، با انتشار استوری در حساب اینستاگرام خود نوشت:«وزارت نیرو اعلام کرد: دیگه برق نمیره فقط روزی دو ساعت میاد.»

سردار آزمون، مهاجم تیم‌ ملی فوتبال ایران نیز در واکنش به خاموشی‌های مکرر برق در نقاط مختلف ایران، یک استوری در حساب شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که در آن نوشته:«مردمتان را به بیت‌کوین فروختید؟ دمتون گرم به این غیرت.»

در روزهای گذشته و به‌رغم گرمای طاقت‌فرسای تابستان، مناطق گسترده‌ای در استان‌های تهران، البرز، قم، سیستان و بلوچستان و برخی شهرهای ایران از جمله اهواز، اصفهان، شیراز، تبریز و نقاط مختلف دیگر، با قطعی‌ برق و ساعت‌ها خاموشی مداوم و طولانی‌‌ مدت از پیش اعلام‌ نشده مواجه شدند. این در حالی است که وزارت نیرو روزانه جدول‌های خاموشی شهرها و استان‌ها را به تفکیک اعلام می‌کند تا مردم شرایط زندگی روزمره خود را با آن تطبیق دهند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید