مورینیو: مجبورم بگویم ایتالیا می‌برد

ژوزه پیش‌بینی کرد تیم‌های سوئیس، بریتانیا و دانمارک سعود می‌کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ژوزه مورینو، سرمربی جدید باشگاه فوتبال «آس رم»، برنده دیدار حساس بلژیک ‌و ایتالیا را در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های 2020 اروپا را پیش‌بینی کرد.

مورینیو، سرمربی 48 ساله پرتقالی از امروز جمعه 2 ژوئیه، کار خود را به عنوان سرمربی جالوروسی (باشگاه آس رم) آغاز می‌کند. او که تا پایان رقابت‌های یورو 2020 به عنوان کارشناس با سایت «تاک اسپورت» همکاری خواهد داشت، درباره دیدار‌های مرحله یک‌چهارم نهایی صحبت کرد و پیش‌بینی جالبی در مورد برنده مسابقه بلژیک و ایتالیا انجام داد.

او در مورد برتری بریتانیا مقابل اوکراین و صعود دانمارک در مصاف با جمهوری چک گفت: «بریتانیا قطعا به نیمه نهایی صعود می‌کند و من می‌گویم دانمارک هم برابر جمهوری چک صعود خواهد کرد. درباره بازی سوئیس و اسپانیا هم می‌گویم سوئیس، اما این هم یک بازی بزرگ است و سوئیسی‌ها نیز نمی‌توانند به‌دلیل محرومیت از گرانیت ژاکا، کاپیتان خود استفاده کنند.»

مورینیو در مورد پیش‌بینی تیم صعودکننده از دیدار میان ایتالیا و بلژیک نیز پاسخی هوشمندانه‌ و هر چند به‌شوخی عنوان کرد: «این سؤال سختی است. اگر نگویم ایتالیا، فردا که پایم را در رم بگذارم مرا خواهند کشت، پس باید بگویم ایتالیا به نیمه نهایی صعود می‌کند.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید