جیدون سانچو رسما به منچستر یونایتد پیوست

سانچو در ازاى 85 ميليون يورو با قراردادی پنج ساله به شياطين سرخ منتقل شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جیدون سانچو، ستاره سرعتی و خلاق انگلیسی باشگاه بوروسیا دورتموند، پس از توافق با منچستر یونایتد از فصل بعد پیراهن شیاطین سرخ را بر تن خواهد کرد.

باشگاه بوروسیا دورتموند، عصر امروز پنج‌شنبه 1 ژوئیه، رسما از توافق با منچستر یونایتد بر سر انتقال جیدون سانچو به جمع شیاطین سرخ در ازای 85 میلیون یورو با قراردادی 5 ساله خبر داد.
هانس یواخیم واتسکه، مدیر اجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند، درباره انتقال سانچو عنوان کرد: «توافق کلی با منچستریونایتد بر سر انتقال جیدون سانچو صورت گرفته است، هر چند هنوز کارهایی برای رسمی کردن این انتقال باقی مانده است. جیدون رویای ترک دورتموند را داشت. ما دوست داشتیم سانچو را حفظ کنیم، به همین خاطر از رفتن او ناراحتیم.»

سانچو، هافبک 21 ساله باشگاه بوروسیا دورتمند که در حال حاضر با تیم ملی انگلیس در مسابقات جام ملت‌های 2020 اروپا به سر می‌برد، محصول آکادمی باشگاه واتفورد است، او در بین سال‌های 2015 تا 2017، دو سال در آکادمی و تیم اصلی منچسترسیتی عضویت داشت و سپس سال 2017 با مبلغ 7 میلیون یورو راهی بوروسیا دورتموند شد و طولی نکشید تا خود را به عنوان یک ستاره به فوتبال جهان معرفی کرد.

سانچو، بازیکن جدید شیاطین سرخ که تا سال 2023 با بوروسیا دورتموند قرارداد داشت، در 38 دیداری که در فصل اخیر برای دورتموندی‌ها به میدان رفته بود، آمار 16 گل زده و 21 پاس گل را از خود برجای گذاشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید