کیلیان امباپه: از این‌که پنالتی‌ام گل نشد متاسفم

امباپه: می‌خواستم به تیم کمک کنم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

کیلیان امباپه، ستاره 22 ساله تیم ملی فرانسه، پس از هدر دادن ضربه آخر پنالتی در دیدار مقابل سوییس که منجر به حذف خروس‌ها از رقابت‌های یورو 2020 شد، ابراز تاسف و ناراحتی کرد.

تیم ملی فوتبال فرانسه، شامگاه دوشنبه 28 ژوئن، در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا به مصاف سوئیس رفت و پس از تساوی 3-3 در جریان و وقت‌های اضافه بازی، در ضربات پنالتی 5 بر 4 شکست خورد. کیلیان امباپه با از دست دادن ضربه آخر پنالتی نقش به‌سزایی در حذف قهرمان جام جهانی 2018 از رقابت‌های یورو 2020 داشت.

او پس از ناکامی و حذف فرانسه از جام ملت‌های اروپا با انتشار پیامی در حساب اینستاگرام خود نوشت: «غم و اندوه بسیار زیادی بابت حذف‌مان وجود دارد، ما نتوانستیم به هدف خود برسیم. بابت پنالتی که هدر دادم، متأسفم. می‌خواستم به تیم کمک کنم، اما موفق به انجام این کار نشدم. استراحت کردن در این شرایط سخت است، اما متأسفانه این ریسک‌های این رشته ورزشی است که من عاشقانه آن را دوست دارم».

امباپه ادامه داد: «می‌دانم شما هواداران ناامید شدید، اما همچنان دوست دارم بابت حمایت‌تان و اینکه همیشه من را باور دارید، تشکر کنم. مهم‌ترین نکته حالا این است که برای چالش‌های پیش‌رو قدرتمندتر برخیزیم. تبریک و آرزوی موفقیت برای سوئیس».

بیشترین بازدید موضوعات مهم