یورو 2020؛ صعود بلژیک و چک به یک چهارم نهایی در شب حذف پرتغال و هلند

حذف یاران رونالدو و پایان کار مدافع عنوان قهرمانی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

تیم ملی فوتبال بلژیک، در یکی از زیباترین و حساس‌ترین دیدار‌های مرحله‌ یک هشتم نهایی جام ملت‌های 2020 اروپا، با برتری مقابل پرتغال به یک چهارم نهایی اين رقابت‌ها راه یافت. جمهوری چک هم با شکست هلند به دور بعدی صعود کرد.

جمهوری چک حریف دانمارک

در دومین روز از مرحله حذفی رقابت‌های یورو 2020، دو تیم ملی جمهوری چک و هلند، روز یک‌شنبه 27 ژوئن، در ورزشگاه «پوشکاش آرینا» شهر بوداپست به مصاف هم رفتند که در نهایت چکی‌ها با ارائه یک بازی بی‌نقص، با دو گل، لاله‌های نارنجی را شکست دادند و به مرحله یک‌ چهارم نهایی این مسابقات راه یافتند.

جمهوری چک - هلند
جمهوری چک - هلند

گل‌های این دیدار را توماش هولش در دقیقه 68 و پاتریک شیک در دقیقه 80 به ثمر رساندند تا شاگردان یاروسلاو سیلهاوی در مرحله بعدی حریف دانمارک شوند.

حذف مدافع عنوان قهرمانی مقابل شیاطین سرخ

در دومین و حساس‌ترین دیدار روز دوم مرحله حذفی جام ملت‌های اروپا، شامگاه یک‌شنبه (27 ژوئن)، تیم ملی فوتبال بلژیک در ورزشگاه «لا کارتوخا» شهر سه‌ویا مقابل پرتغال صف‌آرایی کرد که در پایان این مسابقه شاگردان روبرتو مارتینس، با نتیجه 1-0 پرتغال، مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را شکست دادند و به مرحله یک ‌چهارم نهایی یورو 2020 صعود کردند.

بلژیک - پرتغال
بلژیک - پرتغال

تک گل این مسابقه را ثورگان هازارد، در دقیقه 42 برای شیاطین سرخ اروپا به ثمر رساند تا بلژیک در مرحله بعدی به مصاف ایتالیا برود.

برنامه بازی‌های روز سوم مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020، امروز دوشنبه 28 ژوئن، به شرح زیر است:

اسپانیا - کرواسی، ساعت 18:00، ورزشگاه پارکن (دانمارک)، داور: جونیت چاکر (ترکیه)

فرانسه - سوییس، ساعت 21:00، ورزشگاه ملی بخارست (رومانی)، داور: فرناندو راپالینی (آرژانتین)

بیشترین بازدید موضوعات مهم