.
.
.

يورو 2020؛ صعود ایتالیا و دانمارک به مرحله یک‌ چهارم نهایی

صعود سخت نراتزوری در وقت‌های تلف شده

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم‌ ملی فوتبال دانمارک با ارائه نمایشی جذاب و زیبا موفق شد، ولز را با چهار گل در هم بکوبد و به مرحله یک ‌چهارم نهایی یورو 2020 صعود کند. ایتالیا هم در ماراتنی 120 دقیقه‌ای توانست با غلبه بر اتریش، به مرحله بعدی رقابت‌ها راه یابد.

صعود مقتدرانه دانمارکی‌ها به مرحله یک چهارم نهایی

در آغار مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های 2020 اروپا، دو تیم ملی فوتبال ولز و دانمارک در نخستین دیدار از این مرحله، در ورزشگاه «یوهان کرایوف آرینا» شهر آمستردام مقابل هم صف‌آرایی کردند که در نهایت شاگردان هولیماند موفق شدند 4-0 به برتری برسند و مقتدرانه به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها صعود کنند.

دو گل از چهار گل دانمارکی‌ها را کاسپر دولبرگ در دقایق 27 و 48 روانه دروازه حریف کرد. سومین گل این تیم را یواکیم مائله در دقیقه 88 و آخرین گل شاگردان هولیماند را هم مارتین برایت ویت در دقیقه 96 به ثمر رساند تا دانمارکی‌ها مقتدرانه به عنوان اولین تیم صعودکننده به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 لقب بگیرد.

دانمارک در مرحله یک چهارم نهایی با برنده مصاف هلند و جمهوری چک روبرو خواهد شد.

صعود سخت نرآتزوری با پیروزی در وقت‌های تلف شده

در دومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی، ايتاليا موفق شد در ماراتنی 120 دقیقه‌ای، اتریش را در ورزشگاه «ویمبلی» شهر لندن با نتیجه 2-0 شکست داد و به دومین تیم راه‌یافته به مرحله یک چهارم نهایی لقب گرفت.

تلاش هر دو تیم در پایان 90 دقیقه بی‌ثمر ماند و بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد.

گل‌های نراتزوری‌ها را چیزا و پسینا به ترتیب در دقایق 5 و 11 وقت اضافه اول به ثمر رساندند و کالادزیچ در دقیقه 116 برای اتریشی‌ها گلزنی کرد تا این دیدار با نتیجه 2-1 به سود شاگردان مانچینی به پایان برسد.

ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف برنده بازی پرتغال و بلژیک برود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم