.
.
.

برزیل با شکست لهستان فاتح لیگ ملت‌های 2021 والیبال شد

دهمین بار قهرمانی برزیل در لیگ ملت‌ها

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی در مقابل لهستان، قهرمان لیگ ملت‌های 2021 والیبال شد و جایزه یک میلیون دلاری این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

دو تیم برزیل و لهستان عصر امروز یک‌شنبه 27 ژوئن، در فینال لیگ ملت‌های والیبال، در شهر ریمینی ایتالیا به مصاف هم‌ رفتند، که در نهایت طلایی‌پوشان مقتدرانه و با نتیجه 3-1 به برتری رسیدند و برای دهمین بار فاتح لیگ ملت‌های والیبال شدند. این دیدار به ترتیب با نتایج (22-25)، (25-23)، (25-16) و (25-14) به سود برزیل پایان یافت.

تیم ملی والیبال برزیل در این رقابت‌ها عملکرد مقتدرانه‌ای از خود نشان داد و توانست در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها به عنوان صدرنشین به دیدار نیمه‌نهایی صعود کند و در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرد. برزیل در دیدار نیمه‌نهایی، تیم قدرتمند فرانسه را در یک بازی آسان و با نتیجه 3-0 در هم کوبید و به فینال این مسابقات صعود کرد.


برزیل در پایان ديدار فینال، 54 امتیاز از حمله، 9 امتیاز از دفاع روى‌تور، 6 پوئن سرویس و 28 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. لهستانی‌ها نیز 44 امتیاز از اسپک، 7 امتیاز از دفاع روی تور، 3 پوئن مستقیم سرویس و 24 امتیاز از اشتباهات برزیلی‌ها به دست آوردند.

والاس ده‌سوزا 22 و لئال 17 امتیاز برای برزیل و بارتوش کورک 17 و کوبیاک نیز 15 امتیاز برای لهستان کسب کردند.

پیش از این دیدار، فرانسه در دیدار رده‌بندی 3-0 اسلوونی را شکست داد و عنوان سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 والیبال را از آن خود کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم