آلوارو موراتا: تهدید به مرگ شدم و آروزی مرگ بچه‌هایم را کردند

موراتا: پس از بازی لهستان 9 ساعت نتوانستم بخوابم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

آلوارو موراتا، مهاجم تیم ملی اسپانیا، پس از ظهور ضعیف خود در مرحله گروهی جام ملت‌های 2020 اروپا، می‌گوید که مورد تهدید و توهین و تمسخر قرار گرفته است.

او همچنین از دریافت تهدیدات جانی علیه خود و فرزندانش خبر داد و گفت :«تا ساعت‌ها بعد از پایان بازی مقابل لهستان از ترس و وحشت نتوانستیم بخوابیم.»

Advertisement

موراتا که اکنون خود را برای جدال حساس روز دوشنبه با کرواسی، در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو 2020 آماده می‌کند، در مصاحبه با رادیوی اسپانیا، عنوان کرد: «بعد از بازی مقابل لهستان 9 ساعت نتوانستم بخوابم. من و خانواده‌ام مورد تمسخر قرار گرفتیم و تهدید به مرگ شدیم. به من گفتند امیدواریم بچه‌هایت بمیرند.»

او افزود: « با این وجود، در حال حاضر خوب هستم. شاید چند سال پیش حالم خیلی بدتر می‌شد. شاید وظیفه‌ام را درست انجام نداده‌ام. درک می‌کنم که به خاطر گل نزدن از من انتقاد می‌شود اما مردم باید خودشان را جای من بگذارند و بفهمند که دریافت پیام‌های تهدید به مرگ چه حسی دارد یا این‌که به شما بگویند آرزو دارند بچه‌های‌تان بمیرند. اگر براساس این پیام‌ها فاجعه‌ای رخ دهد بعدها درباره من خواهند گفت که پسر خوبی بود.»

مهاجم کنونی باشگاه یوونتوس، در مورد شانس قهرمانی «لاروخا» می‌گوید: «فکر نمی‌کنم چیزی از آلمان، فرانسه یا پرتغال کم داشته باشیم. البته نباید فکر کنیم از سایر تیم‌ها هم برتر هستیم. تضمینی نیست که گل بزنم یا قهرمان یورو شویم.»

مهاجم شماره 7 تیم ملی اسپانیا، در 43 بازی ملی، 20 گل برای اسپانیایی‌ها به ثمر رسانده است و میانگین تقریبا هر دو بازی یک گل را برای ماتادورها ثبت کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم