.
.
.

«NBA»؛ پیروزی سانز در دومین فینال کنفرانس غرب

«گیم وینر» دی‌آندره ایتن سری را 2-0 به سود فینیکس کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در دومین دیدار فینال کنفرانس غرب لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، صبح امروز چهار‌شنبه 23 ژوئن، تیم‌های سانز و لس آنجلس کلیپرز در سالن سرپوشیده «تاکینگ استیک ریزورت آرینا» شهر فینیکس مقابل هم صف‌آرایی کردند که در پایان این مسابقه، تیم فینکس موفق شد با «گیم وینر» (پرتاب آخر) دی‌آندره ایتن با حساب 104-103 به برتری برسد و 2-0 در این فینال پیش بیفتد.

در تنها دیدار پربرخورد صبح امروز، شاگردان مانتی ویلیامز تا اواسط کوارتر چهارم، بازی را بسیار خوب مدیریت کردند اما در لحظات پایانی کوارتر چهارم این کلیپرزی‌ها بودند که با نتیجه 103-102 پیش افتادند که از شانس خوب فینیکسی‌ها پال جرج، 2 پرتاب آزاد پی‌در‌پی را از دست داد تا با گیم وینر عجیب دی‌آندره در ثانيه آخر، بازى با نتیجه 104-103 برای سانزی‌ها به پایان برسد.

در شبی که پتریک بورلی ستاره کلیپرز به دوین بوکر چسبیده بود و اجازه نفس کشیدن به این ستاره را نمی‌داد، ایتن و پین ستار‌ه‌های این دیدار بودند.

پین با ثبت 29 امتیاز، 9 پاس منجر به‌ گل و 2 توپ ربایی بهترین بازیکن میدان لقب گرفت و ایتن و بوکر نیز به ترتیب 24 و 20 امتیاز برای شاگردان مانتی ویلیامز به ثبت رساندند.

نکته قابل توجه شاگردان تایرن لو این است که کلیپرزی‌ها برای بار سوم در این فصل از مرحله «پلی-آفس» 2-0 در سری، از حریفان خود عقب افتادند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم