.
.
.

هالند در یک قدمی پیوستن به رئال مادرید

چراغ سبز ماشین گلزنی به کهکشانی‌ها

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شایعه‌ها در ایتالیا و اسپانیا حاکی از آن است که ارلینگ هالند، ستاره نروژی تیم فوتبال باشگاه بورسیا دورتموند، برای پیوستن به رئال مادرید، با این تیم به توافق رسیده و اکنون مذاکرات بین این دو باشگاه از سرگرفته شده است.

نشریه اسپانیایی «مارکا» در گزارشی عنوان کرد، لوس بلانکوس برای به خدمت گرفتن ستاره 20 ساله لانه‌های زنبوری، پیشنهادی به ارزش 110 میلیون یورو به این باشگاه ارسال کرده که گویا با جواب منفی مسئولان باشگاه آلمانی همراه بوده است. دورتموند برای انتقال مهاجم جوان و سرشناس خود مبلغی حدود 150 میلیون یورو می‌خواهد و به نظر می‌رسد این معامله با 130 میلیون یورو نهایی شود.
حالا باشگاه دورتموند تصمیم می‌گیرد که در تابستان بعدی با 75 میلیون یورو هالند را از دست بدهد یا اینکه او را امسال با قیمت حدودا 130 میلیون یورویی به فروش برساند، چرا که بند خرید 75 میلیون یورویی ارلینگ هالند در تابستان 2022 فعال می‌شود.


«مارکا» در ادامه نوشت؛ فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید پس از فصل کابوس‌وار 2020-21 که موفق به دریافت هیچ جامی نشد، در نظر دارد شور و شوق و هیجان کسب عناوین مختلف را با خرید ارلینگ هالند و کیلیان امباپه دوباره به رختکن کهکشانی‌ها بازگرداند.

امروز هم «لارپوبلیکا» نشریه معتبر ایتالیایی در گزارشی عنوان کرد که مسئولان رئال مادرید به صورت جدی با مینو رایولا، ایجنت هالند وارد مذاکره شده‌اند و دو طرف به توافق شخصی نیز رسیده‌اند. چندی پیش رایولا و پدر هالند سفری به اسپانیا داشتند و در کمپ والدبباس (کمپ تمرینی باشگاه رئال مادرید) با طرف مادریدی به مذاکره نشستند هر چند پیش از آن در باشگاه بارسلونا حاضر شده و پس از آن با سه باشگاه انگلیسی نیز مذاکره کرده بودند.

روزنامه «ABC» عصر امروز چهارشنبه 23 ژوئن گزارش داد، برنامه باشگاه رئال مادرید کسب درآمد 160 میلیون یورویی از فروش ایسکو، ماریانو، اودریوزولا، واران، یوویچ، سبایوس و براهیم دیاز است، تا بتواند راحت‌تر از پس مطالبات باشگاه آلمانی بربیاید.

هالند که تا سال 2024 با دورتموند قرارداد دارد، فصل گذشته موفق شد در 41 مسابقه‌ای که برای زرد پوشان دورتموندی به میدان رفته، 41 بار دروازه حریفان این تیم را باز کند، که همین مسئله باعث علاقه شدید رئال مادرید به جذب وی در همین تابستان شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم