کوپا آمریکا: ‌پیروزی آسان برزیل مقابل پرو و توقف کلمبیا در مقابل ونزوئلا

يکه‌تازی میزبان در کوپا آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دور دوم رقابت‌های کوپا آمریکا، بامداد و صبح روز جمعه، با دو دیدار از گروه B این مسابقات آغاز شد که برزیل، با پیروزی آسان در مقابل پرو تا حدودی خیالش را از بابت صعود به مرحله بعد، راحت کرد. کلمبیا و ونزوئلا نیز به مصاف هم رفتند که هر دو تیم در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند.
در نخستین دیدار از گروه B کوپا 2021 آمريكا، بامداد امروز جمعه 18 ژوئن، تیم‌های کلمبیا و اکوادور به مصاف هم رفتند که در نهایت هر دو تیم در پايان 90 دقيقه، به تساوی بدون گل دست یافتند.
کلمبیا در این دیدار برای کسب پیروزی به آب و آتش زد اما درخشش ویلکر فارینز، گلر ونزوئلا، دروازه این تیم را بسته نگه‌داشت.
در این دیدار لوییس فرناندز دیاز، از کلمبیا در دقیقه 94 پس از تکلی خشن از زمین بازی اخراج شد تا دیدار آینده این تیم در مقابل پرو را از دست بدهد. کلمبیا با این تساوی چهار امتیازی شد و به رده دوم گروه B صعود کرد.
در دومین دیدار صبح جمعه، برزیل میزبان، موفق شد در ورزشگاه «نیلتون سانتوس» شهر ریو دو ژانیرو، پرو را با نتیجه 4 بر صفر گلباران کند و با 6 امتیاز از دو دیدار اول خود، مقتدرانه در صدر جدول گروه B باقی بماند. گل‌های سلسائو را در این دیدار الکس ساندرو (12)، نیمار (68)، ریبیرو (86) و ریچالیسون (90+3) به ثمر رساندند.


برنامه بازی‌های شامگاه و صبح روز شنبه 19 ژوئن، به شرح زیر است:

Advertisement

گروه A:
شیلی - بولیوی، ساعت 23:00 به وقت اروپای مرکزی، ورزشگاه «پانتانال» برزیل، داور: خیل مانزانو (اسپانیا)

آرژانتین - اروگوئه، ساعت 02:00 شامگاه شنبه به وقت اروپای مرکزی. ورزشگاه «ناسیونال برازیلیا»، داور: ویلتون سامپایو (برزیل)

بیشترین بازدید موضوعات مهم