NBA؛ بروکلین با درخشش دورانت میلواکی را شکست داد

نتس یک پیروزی تا فینال کنفرانش شرق

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در تنها دیدار صبح امروز چهار‌شنبه 16 ژوئن،از رقابت‌های «پلی-آفس» لیگ اتحادیه بسکتبال آمریکا، تیم‌های نتس و میلواکی باکس در سالن سرپوشیده «بارکلیز سنتر» شهر بروکلین به مصاف هم‌دیگر رفتند که در پایان این مسابقه تیم بسکتبال نتس موفق شد با حساب 114-108 به پیروزی برسد.
با این برد بروکلین موفق شد سومین برد خود را کسب کند و این سری را با نتیجه 3-2 به سود خود به پیش ببرد.
در تیم بروکلین نتس، کوین دورانت در این بازی رکوردشکنی کرد. او در 48 دقیقه بازی برای تیمش 49 امتیاز، 17 ریباند و 10 اسیست ثبت کرد و همه‌کاره نتس در این دیدار بود. او با ثبت این آمار و ارقام به نخستین بازیکن تاریخ «ان‌بی‌ای» تبدیل شد که در پلی آفس این‌چنین تریپل دابلی را به ثبت می‌رساند.
بروکلین در این بازی کایری اروینگ را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت اما جیمز هاردن با وجود مصدومیت عضله همسترینگ بازی کرد ولی نمایش خوبی ارائه نداد. جف گرین و بلیک گریفین نیز به ترتیب 27 و 17 امتیاز آوردند. در تیم میلواکی نیز یانیس آنتتوکومپو 34 امتیاز آورد اما نتوانست مانع از شکست باکس در مقابل نتس شود.
بازی بعدی دو تیم به میزبانی تیم میلواکی باکس برگزار می‌شود که از اهمیت بالایی برای باکسی‌ها برخوردار است. بازی بعدی دو تیم صبح جمعه 16 ژوئن، ساعت 02:30 بامداد به میزبانی میلواکی برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید