.
.
.

سعودی تا سال 2029 میزبان «سوپر کاپ» اسپانیا خواهد بود

این قرارداد برای سه سال دیگر قابل تمدید است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که مسئولان ورزشی پادشاهی عربی سعودی پس از جلسه‌ای با روبیالیس، رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا، قرارداد میزبانی سوپر جام اسپانیا تا سال 2029 را تمدید کرده‌اند، به این ترتیب سعودی‌ها تا هشت سال آینده میزبان دیدارهای سوپر جام اسپانیا خواهند بود.

به گزارش نشریه اسپانیایی «مارکا»، فدراسیون فوتبال اسپانیا امتیاز میزبانی سعودی‌ها از دیدارهای‌ سوپر جام اسپانیا را تا سال 2029 تمدید کرده است. طبق این گزارش؛ فدراسیون فوتبال سعودی با امضای قرارداد جدید، متعهد شده سالانه 30 میلیون یورو به فدراسیون فوتبال اسپانیا پرداخت کند و در عوض دیدارهای سوپرجام اسپانیا با حضور چهار تیم در شهر مدینه، برگزار شود.

رادیو «کاتالونیا» روز گذشته خبر داد که روبیالیس توافق کرده است قرارداد برگزاری سوپر جام اسپانیا با سعودی‌ها را برای سه سال دیگر امضا کند. این قرارداد برای چهار سال هم قابلیت تمدید دارد.

براساس توافق اولیه‌ای که فدراسیون فوتبال اسپانیا با سعودی‌‌ها داشته است، میزبانی این کشور از دیدارهای سوپرجام اسپانیا بین سال‌های 2019 تا 2021 بود، هرچند این دیدارها در سال گذشته به دلیل همه‌گیری جهانی ویروس کرونا در اسپانیا برگزار شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم