.
.
.

دومین پیروزی متوالی تیم ملی ایران در لیگ ملت‌های والیبال

هر چهار ست این مسابقه با نتایج مشابه به پایان رسید!

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم ملی والیبال ایران با ارائه نمایش امیدوارکننده، کانادا را شکست داد و به دومین پیروزی متوالی خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال دست یافت.

تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌های 2021 والیبال، عصر امروز پنج‌شنبه سوم ژوئن، به مصاف کانادا رفت وبا نتیجه 3-1 موفق به شکست رقیب سرسخت خود شد. شاگردان آلکنو، ست نخست را به کانادایی‌ها واگذار کرده بودند. این دو تیم قبل از این دیدار در پنج مرتبه به مصاف هم رفته بودند که سهم کانادایی‌ها سه برد و ایران دو برد بود.

ایران بازی را با سعید معروف، صابر کاظمی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مسعود غلامی، محمد موسوی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) شروع کرد.

ست نخست این دیدار را شاگردان گلن هوگ در حمله و دفاع کم اشتباه بودند و موفق شدند تیم ملی ایران را با نتیجه 25-22 شکست دهند و ست اول را از آن خود کنند.
بازیکنان کانادا در ست دوم در دفاع پراشتباه ظاهر شدند و شاگردان آلکنو ار این فرصت استفاده کردند و در نهایت ست دوم با نتیجه 25-22 به سود ایران خاتمه یافت.
تیم ملی والیبال ایران در ست سوم با نقشه و حملات متنوع توانست باز هم شاگردان گلن هوگ را که می‌خواست در این ست بازی را کنترل و از اشتباهات تیم والیبال ایران استفاده کند، با نتیجه مشابه سه ست قبلی 25-22 مغلوب کنند.
بازیکنان ایران ست چهارم را با اعتماد به نفس بالا و البته با پاس‌های میر سعید معروف، کاپیتان این تیم دنبال شد که در پایان باز هم با نتیجه مشابه 25-22 به سود ایران به پایان رسید تا شاگردان آلکنو، سه امتیاز حساس این دیدار را کسب کنند.
تیم ایران در پایان ست چهارم ، 55 امتیاز از اسپک، 13 امتیاز از دفاع، 6 پوئن سرویس و 22 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد و کانادا 50 امتیاز از اسپک، 7 امتیاز از دفاع روی تور، 3 پوئن سرویس و 30 امتیاز از اشتباهات ایران به دست آورد.
نکته جالب توجه این مسابقه نتایج مشابه هر چهار ست بود که در همه آنها نتیجه 22-25 رقم خورد.
ایران از ساعت 19 فردا جمعه چهارم ژوئن، به مصاف ایتالیا خواهد رفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم