آنتونیو کونته از اینتر میلان جدا شد

شوک بی‌موقع کونته به قهرمان ایتالیا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

‌پس از خبرهای ضد و نقیض و کش و قوس‌های فراوان در روزهای گذشته، سرانجام آنتونیو کونته، پس از قهرمانی نراتزوری‌ها در «سری آ»، اینتر میلان را ترک و قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد.

به گزارش خبرگزاری‌های ایتالیا، کونته که فصل گذشته در اولین حضور خود بر روی نیمکت افعی‌های میلان با یک امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس نایب قهرمان سری آ شده بود و از سوی دیگر اینتر را به فینال لیگ اروپا رسانده بود، در این فصل موفق شد در فاصله چهار هفته مانده به پایان لیگ ایتالیا، اینتر را مقتدارنه قهرمان اسکودتو کند، موضوعی که باعث شد بیش از یک دهه به انتظار هواداران نراتزوری برای قهرمانی در سری آ پایان داده شود.
اگرچه پیش‌بینی می‌شد آنتونیو کنته به کار خود در اینتر میلان برای فصل آینده ادامه دهد و با این تیم برای حضور قدرتمند در همه رقابت‌ها آماده شود اما در نهایت آنتونیو کنته رسما از هدایت نراتزوری‌ها طی توافقی دو طرفه استعفا کرد.
گزارش نشریه ایتالیایی «لاگاتزتا دلو اسپورت»، حاکی از آن است که ب اساس سیاست‌های جدید، مالکان اینتر میلان برای گریختن از مشکلات مالی، حاضر به فروش برخی از ستارگان خود هستند که این امر به مذاق کونته خوش نیامده و او پس از جلسه‌ای با مدیران نراتزوری استعفای خود را به آنها اعلام کرد.

باشگاه اینتر میلان نیز به شکل رسمی قطع همکاری خود با این سرمربی ایتالیایی و موفق را اعلام کرد. در بخشی از بیانیه باشگاه اینتر آمده است: «باشگاه اینتر رسما اعلام می کند که برای پایان همکاری دو طرفه با آنتونیو کونته به توافق رسیده است. این باشگاه همواره قدردان زحمات او خواهد ماند و نام وی در تاریخ اینتر جاودانه خواهد شد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید