NBA؛ درخشش دانچیچ ستارگان کلیپرز را به زانو در‌آورد

شکست سنگین بوستن مقابل نتس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در ادامه سری‌ جذاب رقابت‌های لیگ اتحاديه بسكتبال آمريكا، صبح امروز 26 مي 2021، با جادوی دانچیچ، درخشش ستارگان لیکرز و شکست سنگین بوستن مقابل بروکلین دنبال شد.

در اولين دیدار این مرحله در کنفرانس شرق، دو تیم بسکتبال نتس و بوستن سلتیکس در سالن «بارکلیز سنتر» شهر بروکلین به مصاف یکدیگر رفتند. در اين بازی نتس، در هر چهار کوارتر بازی، تیم برتر میدان بود و موفق شد با نتیجه 130-108 پیروز شود. کوین دورانت در این دیدار توانست 26 امتیاز، 8 ریباند، 5 پاس منجر به گل و 4 بلاک به ثبت برساند و بهترین بازیکن این مسابقه لقب بگیرد. با این پیرزوی سری 2-0 به سود بروکلین نتس شد.

در دومین مسابقه از کنفرانس غرب، تیم بسکتبال سانز، در سالن سرپوشیده «تاکینگ استیک ریزورت آرینا» شهر فینکس میزبان لس آنجلس لیکرز بود که در این دیدار لیکرز توانست با درخشش ستارگان خود با نتیجه 109-102 به برتری برسد و این سری جذاب و دیدنی را به تساوی بکشاند.
آنتونی دیویس، ستاره لیکرز موفق شد در این دیدار دبل دبل کند، او با ثبت 34 امتیاز، 10 ریباند و 7 پاس گل یکی از ستاره‌های شب گذشته لیکرزی‌ها بود. البته طوفان لبران جیمز، در کوارتر آخر را با ثبت 23 امتیاز و 9 پاس منجر به گل را نباید فراموش کرد. دنیس شرودر و آندره دراموند هم به ترتیب 24 و 15 امتیاز برای لیکرز ثبت کردند.

در سومین و آخرین بازی صبح امروز، از کنفرانس غرب، کلیپرز در سالن «استیپلز سنتر» شهر لس آنجلس به مصاف دالاس رفت. شاگردان تایرون لو که در اولین مسابقه از این سری رقابت‌ها شکست خورده بودند، در این دیدار بار دیگر اسیر جادوی دانچیچ و یارانش شدند.
در پایان این دیدار جذاب و پر امتیاز باز هم دالاس بود که توانست با نتیجه 127-121 پیروز شود. با این برد، دالاس سری را 2-0 به سود خود کرد. کلیپرز که در دو بازی خانگی شکست خورده، در دو بازی آینده را که به میزبانی ماوریکس برگزار می‌شود، کار سختی پیش رو خواهد داشت.
لوکا دانچیچ در این بازی 39 امتیاز کسب کرد و مرد اول میدان برای دالاسی‌ها بود، در سوی مقابل 41 امتياز كاواي لنارد، هم نتوانست مانع از شکست تیمش در این دیدار شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید