رئيس باشگاه اتلتیکو مادرید به «العربیه»: سیمئونه می‌ماند، گریزمان برنمی‌گردد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

انریکه سریزو، رئیس باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید در مصاحبه‌ای اختصاصی با بخش ورزشی شبکه «العربیه» تاکید کرد که دیه‌گو سیمئونه، برای مدتی طولانی به ‌عنوان سرمربی روخی بلانکوس با این تیم ادامه خواهد داد و بازگشت احتمالی آنتوان گریزمان از بارسلونا به تیم پایتخت‌نشین را تکذیب کرد.

سریزو، شب دوشنبه 24 می، گفت: «ما سرمربی خیلی خوبی داریم و کارهای بزرگی با هم‌دیگر انجام داده‌ایم، سطح‌مان را حفظ کردیم و کسب عنوان قهرمانی لالیگا آسان نبود.»
وی افزود: «ما سرمربی شگفت‌انگیزی داریم و او حالا بخش جدانشدنی از تیم ماست. من فکر نمی‌کنم که او با قهرمانی در لالیگا می‌خواست از کسی و یا از تیم خاصی انتقام بگیرد. سیمئونه با ما ادامه خواهد داد و این سال آخر او با اتلتیکو نیست، وی از آزادی کامل برخوردار است و ما در امور تاکتیکی او دخالت نخواهیم کرد. ما از وجود دیه‌گو با اتلتیکو مادرید خرسند هستیم، البته او هم در کنار ما خشنود است. به نظرم سیمئونه سال‌های زیادی را با ما خواهد بود.»
سرزو ادامه داد: « بازگشت گریزمان از بارسا در دستور کار من نیست، او در حال حاضر بازیکن بارسلونا است و ما با او هیچ گفت و گویی در مورد بازگشت وی به اتلتی نداشته‌ایم و ژوائو فلیکس با آنتوان معاوضه نخواهد شد. فلیکس، با ما سال‌های زیادی را خواهد بود.»
رئيس باشگاه اتلتیکو مادرید، در پایان یادآور شد: « ما و همه‌ تیم‌های حاضر در اسپانیا از مشکلات اقتصادی لطمه خوردیم، بدون حضور تماشاگران رستوران‌ها کار نمی‌کنند، در این‌صورت ما نمیتوانیم بلیط بازی‌هایمان را به فروش برسانیم. در پایان، ما در مرحله آتی به دنبال کسب لیگ قهرمانان اروپا خواهیم بود.»

گفتنی است انریکه سرزو، از سال 2002 میلادی، رئیسِ باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید بوده است. اتلتی در دوران ریاست وی توانسته است دو قهرمانی در لالیگا، یک عنوان قهرمانی در جام حذفی و همچنین یک قهرمانی در سوپر کاپ اسپانیا، سه قهرمانی در لیگ اروپا و سه عنوان قهرمانی در سوپرکاپ اروپا را کسب کند. آتلتیکو مادریدی‌ها که با در دنیای ورزش روخی بلانکوس هم نامیده می‌شوند، دو بار در سال‌های 2014 و 2016 نایب قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند. اتلتی هر دو دیدار نهایی را مقابل همشهری خود رئال مادرید، شکست خورد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید