دروازبان سابق لیورپول: محمد صلاح را باید بفروشند

دیوید جیمزمعتقد است اکنون زمان مناسبی برای فروش آقای گل است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دیوید جیمز، سنگربان سابق تیم فوتبال لیورپول، از یورگن کلوپ، سرمربی سرخ‌ها، درخواست کرد محمد صلاح را بفروشد.
دروازه‌بان سابق تیم ملی انگلیس، معتقد است اکنون زمان مناسبی است که کلوپ، آقای گل این فصل لیورپول را به فروش برساند.
محمد صلاح، در این فصل موفق شد در همه‌ی رقابت‌ها 31 گل برای قرمز‌های آنفیلد به ثمر برساند.

جیمز، در مصاحبه با نشریه «میرور» گفت: «تصور اینکه مالکان لیورپول میلیون ها دلار در تابستان هزینه کند، بسیار بعید است . فکر می کنم آنها مجبور به کنار گذاشتن بازیکنانی خواهند بود. به نظر من لیورپول بدون صلاح بهتر بازی می‌کند.»

ديويد جيمز
ديويد جيمز
Advertisement

وی افزود: لیورپول باید صلاح را بفروشد و از قیمت آن استفاده کند. دیه‌گو ژوتا مناسب سبک بازی و افکار یورگن کلوب است. همینطور فیرمینو آزادی عمل بشتری خواهد داشت و قرمز‌ها به‌ جای تکیه بر گل‌های محمد صلاح، می‌توانند در فاز تهاجمی روان‌تر و پویا‌تر بازی کنند.

جیمز ادامه داد: «این بدان معنا نیست که صلاح بازیکن خوبی نیست؛ آمار و ارقام او گویای همه‌چیز است. صلاح آمار مشابه‌ی به آگوئرو دارد اما با این حال گواردیولا می‌تواند بدون مهاجم آرژانتینی خود به میدان برود. به نظر من گل‌های یک بازیکن به تنهایی نی‌توانند برای تو جام بیاورند. لیورپول با پول فروش بازیکن مصری خود می‌تواند تیم قدرتمندتری برای کسب همه جام‌ها بسازد»

گفتنی است دیوید جیمز، در بین سال‌های 1992 تا 1999 از دروازه قرمز‌های آنفلید محافظت می‌کرد. وی سابقه بازی برای تیم ملی بریتانیا به عنوان دروازه‌بان را نیز در کارنامه ى خود دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید