چراغ سبز CR7 به شیاطین سرخ

رونالدو در مسیر بازگشت به پرمیرلیگ

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

طی آخرین گزارش‌ها از بریتانیا در حال حاضر شیاطین سرخ از بالاترین شانس برای خرید کریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال جهان، برخوردار هستند.

مالکان باشگاه منچستر یونایتد قصد دارند بازگشت احتمالی کریستیانو روتالدو را به این تیم رقم بزنند و حالا نشریه «سان» مدعی شده که تماس‌هایی بین این دو برقرار شده و وارد مذاکره شده‌اند.
تیم فوتبال یوونتوس که این روزها از وضعیت مناسبی در جدول «سری‌ آ» برخوردار نیست، در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تقریبا جدایی این فوق ستاره را در آخر فصل از بانوی پیر را باید قطعی دانست چون رونالدو نمی‌خواهد فرصت حضور در لیگ قهرمانان اروپا را که خود او با 134 گل آقای گل این مسابقات است را از دست بدهد و در لیگ اروپا بازی کند.

نشریه «آ اس» حالا مدعی شده است که طی روزهای اخیر بارها اوله گونار سولسشائر سرمربی شیاطین سرخ، با همبازی قدیمی خود کریستیانو رونالدو، تلفنی صحبت کرده است و به او گفته است: «از بازگشتت به باشگاه منچستر یونایتد استقبال خواهم کرد.»

رونالدو که تا سال 2022 با بیانکونری قرارداد دارد، به نظر می‌آید مدیران یوونتوس در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا مشکلی با جدایی این فوق ستاره فوتبال نخواهند داشت، چون دستمزد 30 میلیون یورویی این بازیکن یکی از مشکلات مدیران یوونتوس در فصل جدید خواهد بود. البته کریستیانو رونالدو تصمیم گیری در مورد آینده‌اش را به آخر فصل موکول کرده است و بدون شک وضعیت یوونتوس در هفته پایانی «سری آ» نقش مهمی در آینده این بازیکن خواهد گذاشت.

به نظر می‌رسد آنیلی مدیرعامل باشگاه یوونتوس در صورت رسیدن پیشنهاد 25 میلیون یورویی برای کریستیانو رونالدو مشکلی برای جدایی این بازیکن نخواهد داشت و باشگاه منچستر یونایتد می‌توانند راه‌حل پیچیده این معادله باشد.
رونالدو پیش از آنکه به کهکشانی‌های رئال مادرید بپیوندد، 196 بار بین سال‌های 2003 تا 2009 برای منچستر به میدان رفت و 86 بار تور دروازه حریفان شیاطین سرخ را لرزاند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید