NBA؛ با درخشش تیتام بوستن ویزاردز را شکست داد

ادامه «پلی این» کنفرانس شرق لیگ اتحادیه بسکتبال آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

رقابت‌های «پلی این» کنفرانس شرق لیگ اتحادیه بسکتبال آمریکا «NBA»، بامداد امروز 19 می 2021، با دو دیدار برگزار شد که تیم‌های بسکتبال بوستن سلتیکس و اندیانا پیسرز با در خشش ستارگان خود مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

تیم بسکتبال سلیتکس موفق شد در سالن «تی‌دی گاردن» شهر بوستن در ایالت ماساچوست با حضور 4 هزار و 789 هوادار، واشنگتن ویزاردز را با نتیجه 118 بر 100 شکست بدهد و با این حساب، به عنوان تیم هفتم کنفرانس شرق راهی پلی اف شد.
در این جدال دیدنی جیسون تیتم با کسب 50 امتیاز و 8 ریباند ستاره تیمش بود. بوستون بایستی در یک سری جذاب در پلی آف با بروکلین نتس تیم دوم کنفرانس شرق مسابقه دهد.

در دیگر دیدار این کنفرانس، دو تیم شارلوت هورنتس و ایندیانا پیسرز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 144 بر 117 به سود پیسرز به پایان رسید. دومانتاس سابونیس با کسب 14 امتیاز، 21 ریباند و 9 پاس منجر به گل موفق شد دبل دیل کند و بهترین بازیکن میدان لقب بگیرد.
با شکست شارلوت، آنها به طور کامل شانس حضور در ‌پلی آف را از دست دادند و حالا ایندیانا و ویزرادز باید برای راهیابی به پلی آف به مصاف هم دیگر بروند تا برنده این بازی به عنوان تیم هشتم کنفرانس شرق حریف فیلادلفیا صدرنشین در پلی اف شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید