کومان از بارسلونا اخراج شد!

ادعای غیر رسمی نشریه‌ اسپانیایی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

بنا به گزارش خبرگزارهای اسپانیا تنها پس از یک فصل حضور، دوران سرمربی‌گری رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا به پایان رسیده و او شنبه هفته آینده برای آخرین بار روی نیمکت بارسا خواهد نشست.

در پی کسب نتایج ضعیف و نه چندان جالب تیم فوتبال بارسلونا در هفته‌های اخیر لالیگا و ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا حالا روزنامه «آ اس» و شبکه «RAC1» کاتالونیا گزارش دادند رونالد کومان سرمربی بارسا، روزهای خوبی را در این تیم سپری نمی‌کند و ممکن است به زودی از سمت سرمربی‌گری بلوگرانا اخراج شود.


خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، ظاهرا از عملکرد کومان راضی به نظر نمی‌رسد. البته «آ اس» و «RAC1» به طوری غیر رسمی خبر اخراج این مربی را اعلام کرده‌اند و برخی رسانه‌ها هم با استناد به این خبر کومان را از همین حالا جدا شده دانسته‌اند.

کومان در کنفرانس خبری پس از شکست مقابل سلتا ویگو در «نیو کمپ» در واکنش به یکی از سوال خبرنگاران نسبت به اخراجش گفت: «من به این سوال پاسخ نخواهم داد. من با رئیس باشگاه صحبت کرده‌ام و خیالم از این بابت راحت است.»

رادیو کاتالونیا در این زمینه اعلام کرد که لاپورتا می‌خواهد ژاوی هرناندز ستاره سابق بارسا و سرمربی فعلی تیم السد قطر را از ابتدای فصل آینده روی نیمکت بارسلونا بنشاند. دیگر نام‌های مطرح شده در اطراف بارسلونا هم یورگن کلوپ، میکل آرتتا،‌ و اریک تن هاخ هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید