کوچ CR7 از تورین شبانه کلید خورد

جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس با انتشار ویدیویی از انتقال شبانه اتومبیل‌هایش قوت گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وبسایت «Per Semper Calcio» ایتالیا، در خبری اختصاصی با انتشار فیلمی از نقل و انتقال اتومبیل‌های رونالدو از پارکینگ خانه‌اش در تورین با کامیون، به شایعات جدایی و رفتن فوق ستاره پرتغالی از یوونتوس دامن زد.

بحث جدایی کریستیانو رونالدو، ابر ستاره فوتبال جهان، از یوونتوس از ماه گذشته آغاز شد. در روزهای گذشته هم روزنامه پرتغالی «رکورد» در گزارشی به بررسی وضعیت نه چندان خوب یوونتوس در جدول رده‌بندی «سری آ» پرداخته و در ادامه نوشته دولورس آویرو، مادر رونالدو و بقیه اعضای خانواده او که هوادار پر و پا قرص اسپورتنیگ لیسبون تیم زادگاه رونالدو هستند، از کریستیانو خواسته‌اند تا به تیم سابق خودش بازگردد.

پیش از این هم رونالدو وقتی می‌خواست از رئال به یوونتوس منتقل شود فیلمی از انتقال اتومبیل‌هایش از خانه‌اش در مادرید منتشر شد که در نهایت رونالدو در سال ۲۰۱۸ رئال را به مقصد یوونتوس ترک کرد. رونالدو مجموعه‌ای بزرگ و بی‌نظیر از گرانقیمت‌ترین و خاص‌ترین خودروهای دنیا را دارد.

باشگاه‌های بزرگ اروپایی همچون پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد خواهان کریستیانو رونالدو هستند. کریس پیش از پیوستن به منچستریونایتد در اسپورتینگ لیسبون بازی می‌کرد و خاطرات خوبی از این تیم دارد، چرا که در همین تیم توسط سر الکس فرگوسن سرمربی افسانه‌ای شیاطین سرخ کشف شد و در سال 2003 بود که منچستریونایتد برای یه خدمت گرفتن رونالدو از اسپورتینگ 11.6 میلیون یورو پرداخت کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید