اتلتیکو با گلزنی در دقایق پایانی صدرنشین باقی ماند

یک قدم مانده به قهرمانی اتلتیکو در لالیگا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

هر چه روزهای پایانی لالیگای اسپانیا نزدیک‌تر می‌شوند، جذابیت، حساسیت و شور و هیجان برای تکلیف قهرمان دو چندان می‌شود و هفته 37 این رقابت‌ها با بازگشت تاريخی و پیروزی دقایق پایانی اتلتیکو مادرید برابر اوساسونا و حفظ صدرنشینی این تیم البته با چاشنی شانس دنبال شد.

تیم فوتبال اتلتیکومادرید موفق شد روز یک‌شنبه 16 می، در چهارچوب هفته 37 لالیگا اوساسونا را در ورزشگاه «واندا متروپولیتانو» شهر مادرید با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد تا در فاصله یک هفته مانده به اتمام فصل صدرنشین این رقابت‌ها باقی بماند.

اتلتیکو مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 9 سوارز رو یک موقعیت ریباند فرصت این را داشت که گل اول این دیدار را به ثمر برساند اما هررا مانع از آن شد. دفایقی بعد اتلتیکو تا آستانه برتری در این دیدار پیش رفت، اما ابتدا شوت زمینی لویزیتو و در ریباند ضربه آنخل کوره‌آ به زیبایی توسط هررا مهار شدند. در دقیقه 45 این بار ضربه سائول از پشت محوطه به تیرک دروازه برخورد کرد تا بدشانسی‌های اتلتیکو تکمیل شده و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.
در اوایل نیمه دوم مارکوس یورنته که از سمت راست زمین نفوذ کرده بود با موقعیت خوبی برای گشودن دروازه اوساسونا روبرو شد اما ضربه آن کم دقت بود و از بالای دروازه تیم حریف عبور کرد.

در دقیقه 58 اتلتی توسط مدافع خود ساویچ به گل رسید، اما این گل پس از بررسی و بازبینی توسط «VAR» مردود اعلام شد.
اما در دقیقه 75 بر خلاف جریان بازی شگفتی این بازی رقم خورد و اوساسونا با ارسال گارسیا به محوطه جریمه با ضربه سر بودیمیر دنبال شد و این تیم در عین ناباوری به گل رسید تا بازی با نتیجه 1 بر 0 به سود اوساسونا دنبال شود.

اما معجزه شاگردان سیمئونه سرانجام آغاز شد. دقیقه 82 ژائو فلیکس با پاسی عمقی پشت مدافعان اوساسونا لودی را صاحب توپ کرد و این بازیکن گل تساوی تیمش را به ثمر رساند. اما در دقیقه 85 این بار ارسال یانییک کاراسکو با ضربه زمینی سوارز تبدیل به گل دوم اتلتیکو شد تا روخی بلانکوس در این دیدار حساس به پیروزی برسد.

سیمئونه در پایان بازی در رابطه با گل دقایق پایانی سوارز گفت: «می‌دانستم که تعویض کردن او کار درستی نیست و نهایتا می‌تواند نزدیک دروازه خود را نشان دهد. در واقع او فوق العاده ظاهر شد. چه کسی بهتر از او می تواند گره بازی را باز کند تا ما به پیروزی برسیم.»


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید