سری‌آ؛ یوونتوس هنوز به کسب سهمیه امیدوار است

دویست و چهل و یکمین شهرآورد ایتالیانو به سود بانوی پیر خاتمه یافت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یوونتوس در جدالی حساس و پربرخورد موفق شد اینتر قهرمان این فصل «سری‌آ» را مغلوب کند و اندک امیدهای خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را زنده نگه داشت.

دو تیم فوتبال یوونتوس و اینترمیلان روز شنبه 15 می 2021، در حالی در ورزشکاه «آلیانز استادیوم» شهر تورین در چهارچوب هفته 37 لیگ ایتالیا به مصاف هم دیگر رفتند. بیانکونری‌ها برای حفظ امیدهای خود برای کسب سهمیه نیاز شدیدی به پیروزی در این دیدار جذاب و البته حساس را داشتند که در نهایت یوونتوس موفق شد با نتیجه 3-2 اینترمیلان را در یک دیدار پربرخورد شکست دهد و موقتا به رده چهارم جدول «سری‌آ» صعود کند.

گل‌های بانوی پیر را در این دیدار کریستیانو رونالدو یک ‌بار و خوان کوادرادو 2 بار به ترتیب در دقایق 24، 45+3 و 87 به ثمر رساندند و روملو لوکاکو و کیه‌لینی گل به‌خودی برای اینتر گلزنی کردند.

در این دیدار رودریگو بنتانکور از بیانکونری‌ها و مارسلو بروزویچ از نراتزوری به ترتیب در دقایق 55 و 90+2 هر دو پس از دریافت کارت زرد دوم توسط جیانپائولا کالوارسه، داور این دیدار اخراج شدند.

شاگردان پیرلو با این پیروزی 75 امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به ناپولی موقتا به رده چهارم صعود کردند و اینتری‌ها هم که از دو هفته پیش قهرمانی خود را مسجل کرده بودند حالا با این باخت 88 امتیازی در صدر جدول باقی ماندند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید