احتمال انصراف نادال از المپیک توکیو

پیش از نادال، سرینا ویلیامز، نسبت به حضور در بازی‌های المپیک ابراز تردید کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رافائل نادال تنیسور اسپانیایی اهل مایورکا، از احتمال برکناری خود از بازیهای المپیک پرده‌برداری کرد.

با توجه به دادخواست و خبرهای روزهای گذشته در مورد لغو بازهای المپیک توکیو 2021 به گوش می‌رسید حالا رافائل نادال دارنده دو مدال طلای المپیک در نشست خبری سه‌شنبه 11 می خود قبل از دیدار با یانیک سینر ایتالیایی عنوان کرد: «نمی‌دانم در المپیک بازی خواهم کرد یا نه. اگر شرایط عادی بود تردید نمی‌کردم، همه می‌دانند که المپیک چقدر برای من اهمیت دارد. اما در این سن و سال نمی‌توانم برنامه‌ریزی بلند مدت داشته باشم، باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می‌آید.»

درحالی‌که کمتر از سه ماه تا آغاز بازی‌های المپیک توکیو باقی مانده است، برخی تنیس‌بازان صاحب نام نسبت به حضور در این رقابت‌ها ابراز تردید کرده‌اند.

پیش از نادال، سرینا ویلیامز پرافتخارترین تنیسور زن جهان، نیز نسبت به حضور در بازی‌های المپیک ابراز تردید کرده بود.

ژاپن از نظر کنترل ویروس کرونا و واکسیناسیون در وضعیت خوبی قرار ندارد که این موضوع برگزاری این دوره از بازی‌های المپیک را با اما و‌ اگر‌های زیادی مواجه کرده است.

گفتنی است نادال در المپیک 2008 پکن موفق شده بود مدال طلای این مسابقات را به خود اختصاص بدهد. وی همچنین در المپیک 2016 ریو در بخش تنیس تک‌نفره به نیمه‌نهایی رسید و در مقابل خوان مارتن دل پوترو آرژانتینی شکست خورد و به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافت اما موفق شد در همان مسابقات به همراه هموطنش مارک لوپز مدال طلای بخش دو‌نفره را از آن خود کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید