تقدیم دو دستی لالیگا به لوس بلانکوس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بارسلونا در حساس‌ترین بازی هفته لالیگا، در نیوکمپ میزبان اتلتیکومادرید بود، که جدال شاگردان کومان و سیمئونه، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

هفته 36 لالیگا اسپانیا، عصر امروز شنبه 7 می 2021 با دو بازی دنبال شد و تیم بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان اتلتیکو صدرنشین بود که این دیدار با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

نیمه نخست این بازی با حملات همه‌جانبه اتلتیکو آغاز شد و چیزی نمانده بود که ضربه کاشته لویس سوارز، بازیکن سابق بارسا در همان دقایق ابتدائی به گل تبدیل شود اما ترشتگن توپ را در اختیار خود در آورد.

در دقیقه 32، این بار با حرکت انفرادی و پاس به بیرون یانیک کاراسکو باعث شد مارکوس یورنته دروازه بارسا را با شوتی سرضرب تهدید کند، اما ضربه این بازیکن با مهار تراشتگن همراه شد و در ریباند نیز سوارز کاری از پیش نبرد.
اما در لحظات پایانی نیمه اول این لیونل مسی بود که با یک حرکت نمایشی و جا گذاشتن چهار مدافع اتلتیکو توپ را به سمت دروازه این تیم شلیک کرد که سرانجام اوبلاک با نوک انگشتانش دروازه خود و امیدهای اتلتی را برای تصاحب لالیگا زنده نگه داشت.

در اوایل نیمه دوم بازی بیشتر در وسط میدان دنبال شد و هر دو تیم نتوانستند موقعیت‌های خطرناکی به سمت دروازهای یکدیگر خلق کنند.

در دقیقه 61 باز هم مسی با نواختن ضربه ایستگاهی از سمت چپ دروازه اتلتیکو می‌توانست گل اول این دیدار را به ثمر برساند، اما اوبلاک به سختی توپ را روانه کرنر کرد. البته بارسا در این بازی توسط آراخائو مدافع اروگوئهای خود به گل رسید اما توسط کمک داور این دیدار مردود اعلام شد.

در دقایق پایانی ارسال جوردی آلبا به عثمان دمبله رسید، اما ضربه سر این بازیکن دقیق نبود و از بالای دروازه اتلتیکومادرید به بیرون رفت. در دقیقه 90، ضربه ایستگاهی لیونل مسی با اختلاف کمی به بیرون رفت تا در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

حالا با این تساوی بدموقع دو تیم، سرنوشت لالیگا در دستان کهکشانی‌ها خواهد بود تا با پیروزی در چهار دیدار باقیمانده و با توجه به نتیجه بهتر نسبت به اتلتیکو در بازی های رودرو، قهرمانی‌اش را قطعی کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید