تنیس آزاد مادرید؛ صعود آسان نادال به یک چهارم نهایی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رافائل نادال بخت اول قهرمانی رقابتهای مسترز مادرید پنج‌شنبه ۶ می ۲۰۲۱ موفق شد با پیروزی ۲-۰ مقابل الکسی پاپیرین به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کند.

ماتادور اسپانیایی در این دیدار کار چندان دشواری مقابل این بازیکن استرالیایی نداشت و در دو ست با نتایج مشابه ۶-۳ به پیروزی رسید تا برای هشتمین بار متوالی به یک چهارم نهایی این رقابتها راه پیدا کند.

نادال که یکی از اعضای رسمی باشگاه رئال مادرید است، در مصاحبه‌ای پس از پایان بازی در مورد دیدار چهارشنبه شب گذشته چلسی و رئال واکنش نشان داد و گفت؛ «بازی را تماشا کردم، به مادرید افتخار می‌کنم. ما امسال درچار بحران مصدومیت‌های متوالی و طولان بودیم. زین الدین زیدان باید با تیم ادامه دهد.»

در ادادمه این مسابقات استیفانو سیتسیپاس مرد شماره ۵ تنیس جهان و قهرمان مسترز مونت کارلو با نتایج ۷-۶ و ۶-۴ مغلوب کسپر رود نروژی شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
این مهم‌ترین پیروزی دوران حرفه‌ای رود به شمار می‌رود. مرد شماره ۲۲ تنیس جهان امروز در یک چهارم نهایی به مصاف بولینگ خواهد رفت.

الکساندر زورف آلمانی هم با برتری ۲-۰ (۶-۳ و ۷-۶) برابر دن اونس حریف رافائل نادال در یک چهارم نهایی شد.

جان ایسنر آمریکایی با غلبه بر آندری روبلف در دیداری نزدیک موفق شد به جمع ۸ بازیکن برتر مسترز مادرید راه پیدا کند.

ایسنر که در این مسابقه ۲۹ سرویس ایس به ثمر رساند، ست نخست را در تایبریک از آن خود کرد، در ست دوم ۳-۶ شکست خورد و در ست سوم مجدداً در تایبریک پیروز شد تا حریف دومینیک تیم در مرحله یک‌چهارم پایانی شود.
مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات عصر امروز با انجام ۴ دیدار پیگیری می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید