عصبانیت‌ رونالدو در رختکن و گمانه‌زنی‌ها از ترک یوونتوس

گمانه‌زنی‌هایی درباره ترک تیم یوونتوس از سوی فوق ستاره پرتغالی مطرح شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گزارشی درباره عصبانیت کریستیانو رونالدو، مهاجم یوونتوس در رختکن باشگاه یوونتوس پس از بازی مقابل تیم جنوا منتشر شده و گمانه‌زنی‌هایی را درباره ترک تیم یوونتوس از سوی این فوق ‌ستاره فوتبال جهان مطرح کرده است.

مطبوعات ایتالیا، روز دوشنبه 12 آوریل 2021، گزارش‌هایی را درباره عصبانیت رونالدو در رختکن یوونتوس منتشر کردند، بر اساس این گزارش‌ها، مهاجم یوونتوس خشم خود را روی بازیکنان دیگر تخلیه کرده و درباره ماندن او با این تیم در آینده، شک و تردید ایجاد کرده است.

بر اساس گزارش وب‌سایت «لا گزتا»، مهاجم پرتغالی پس از پایان بازی یوونتوس مقابل میزبانش جنوا، در روز یکشنبه، پیراهن خود را درآورد و آن را روی زمین انداخت.

رونالدو در این دیدار مضطرب ظاهر شد، زیرا می‌خواست گلزنی کند، اما پس از چندین بار تلاش، نتوانست این کار را انجام دهد، هر چند در نهایت تیمش با نتیجه 1-3 پیروز میدان شد.

روزنامه ایتالیایی همچنین گزارش کرد که پیراهنی را که رونالدو به زمین انداخت به تصاحب یک پسربچه توپ جمع‌کن درآمد.

بر اساس گزارش این رسانه، رونالدو پس از اینکه به راهروی منتهی به رختکن تیمش رسید، چهره‌اش برافروخته بود، هر چند این اولین باری نیست که رونالدو وقتی از گل زدن باز می‌ماند، عصبانی می‌شود اما اضطراب او در روز یکشنبه واضح‌تر بود. از همان دقیقه اول تا سوت پایان بازی، کریستیانو عصبانیت خود را روی هم تیمی‌های خود خالی کرد و حتی با ماتیا پرن دروازه‌بان تیم، مشاجره کرد.

«لا گزتا» در ادامه گزارش خود نوشت: رونالدو «زهر» را به رختکن برد و در آنجا با عصبانیت به دیوار کوبید و شروع به فریاد زدن کرد.

اما پیرلو، سرمربی یوونتوس، عصبانیت رونالدو را طبیعی دانست و آن را به «عدم توانایی در گلزنی» ارتباط داد.
او در این باره گفت: «طبیعی است که شخصی مثل او همیشه می‌خواهد جوانان را تکان دهد و به لرزه درآورد و ممکن است دچار اضطراب شود، فکر نمی‌کنم جریمه شود، هیچ دلیلی برای جریمه شدن او وجود ندارد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید