سرمربی منچستریونایتد نسبت به ماندن کاوانی در تیم ابراز امیدواری کرد

کاوانی در بازی مقابل تاتنهام هاتسپور یک گل فوق‌العاده زد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پس از آنکه ادینسون کاوانی، روز یکشنبه موفق شد یک گل فوق‌العاده به ثمر برساند و در پیروزی 3-1 تیمش مقابل تاتنهام هاتسپور در لیگ برتر نقش مهمی ایفا کند، سرمربی منچستر یونایتد، ابراز امیدواری کرد که این بازیکن، تصمیم بگیرد فصل آینده هم بازی‌اش را با منچستریونایند ادامه دهد.

کاوانی 34 ساله که از پاری سن ژرمن به یونایتد پیوست، بر اساس گزارش‌هایی که رسانه‌ها منتشر کردند، نتوانست خود را با نوع بازی در بریتانیا تطبیق دهد و برای همین خود را برای رفتن به آمریکای جنوبی آماده می‌کند، اما اوله گونار سولسکایر، سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد که تیمش تمام تلاش خود را برای نگه داشتن کاوانی به کار می‌گیرد.

سولسکایر، دوشنبه 12 آوریل 2021، پس از پیروزی تیمش در شمال لندن به خبرنگاران گفت: «ما جلساتی داشتیم که در آن کاملا روراست بودیم، هیچ رازی وجود ندارد، ما می‌خواهیم او (کاوانی) را حفظ کنیم، فراموش نکنیم که شرایط غیرعادی ناشی از بیماری همه‌گیری ویروس کرونا برای کاوانی که قادر به آوردن خانواده‌اش به منچستر نبود، دشوارتر بود».

سرمربی نروژی افزود: «او در مورد آنچه می‌خواهد سخت فکر می‌کند و من این را می‌فهمم. او می‌داند که من چه می‌خواهم، من می‌خواهم که او اینجا در استادیوم اولدترافورد بماند و باز هم با ضربه سر، گلزنی کند. چیزی بهتر از این احساس وجود ندارد. پس بیایید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد».

سولسکایر در ادامه توضیح داد: «او هنوز تصمیم نگرفته است و من می‌دانم که سال سختی برای همه بوده است، خصوصا برای یک بازیکن جدید که انگلیسی صحبت نمی‌کند و فرهنگ انگلیسی را درک نمی‌کند».

او در پایان گفت: «اگر تصمیم بگیرد که فقط به این فصل اکتفا کند، در این صورت ما خیلی خوش‌شانس بودیم که از وجود او در اینجا برخوردار بودیم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید