AFC درخواست باشگاه ایرانی فولاد را رد کرد

تیم فولاد در ورزشگاه ریاض به مصاف العین امارات می‌رود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک منبع در کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که درخواست باشگاه ایرانی فولاد برای تغییر مکان بازی این تیم مقابل العین امارات که قرار است در ریاض برگزار شود را رد کرد.

سایت «الکوره»، شنبه 3 آوریل 2021، به نقل از یک منبع در کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش کرد که بازی‌های باشگاه‌های ایرانی که مکان آنها در کشور سعودی تعیین شده، بدون تغییر، برگزار خواهند شد.

AFC در ابتدای ماه گذشته اعلام کرد که کشور سعودی میزبان سه گروه خواهد بود، از جمله گروه سوم (الشرطه عراق، الدحیل قطر، الاهلی سعودی و استقلال ایران)، گروه چهارم (السد قطر، النصر سعودی و الوحدات اردنی) و همچنین دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم العین امارات و فولاد خوزستان.

فدراسیون ایران به تصمیم AFC برای تغییر محل برگزاری مسابقه بین العین و فولاد خوزستان، از امارات به ریاض که قرار است 10 آوریل برگزار شود، اعتراض کرد.

فدراسیون ایران، عصر دیروز، نامه‌ای را به AFC ارسال كرد و در آن ادعا کرد که به علت مسائل «امنیتی» اعتراض خود را به محل برگزاری مسابقه اعلام می‌کند.

این در حالی است که سایت «الکوره» با یک منبع در کمیته مسابقات AFC تماس گرفته که این منبع اعلام کرده «باشگاه‌های ایرانی طبق تاریخ‌های اعلام شده مسابقات خود را در کشور سعودی انجام می‌دهند».

بر اساس این گزارش، این منبع اظهار کرد که دفتر اجرایی AFC تصمیم خود را درباره مسابقات گروهی و بقیه تصمیمات گرفته شده، تغییر نخواهد داد.

این منبع اطمینان داد که «رویه‌های دنبال شده همه حقوق باشگاه‌ها را حفظ می‌کند و نامه‌هایی که به فدراسیون می‌رسند و شامل درخواست تغییر یا به تعویق انداختن تاریخ هر مسابقه می‌شود، به هیچ عنوان در نظر گرفته نمی‌شوند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید