اولین پزشک افغان به لیگ قهرمانان آسیا دعوت شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

بهرام صدیقی برای اولین بار به عنوان پزشک رسمی مسابقات، از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا دعوت شده است.

فدراسیون فوتبال افغانستان، شنبه 3 آوریل، با انتشار اعلامیه‌ای نوشت، بهرام صدیقی، اولین داکتر (پزشک) افغان به لیگ قهرمانان آسیا دعوت شده است.

در این اعلامیه آمده، بهرام صدیقی، مسئول کمیته صحی فدراسیون فوتبال افغانستان و عضو رسمی داکتران کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC) است.

براساس این اعلامیه، صدیقی برای اولین بار به عنوان پزشک رسمی مسابقات، از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا دعوت شده است.

فدراسیون فوتبال افغانستان اظهار کرد، این پزشک افغان برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق که از تاریخ 14 تا 29 آوریل 2021، در کشور امارات متحده عربی برگزار خواهد شد، دعوت شده است.
این فدراسیون علاوه کرد: «در این رقابت‌ها تیم‌های باشگاهی تراکتورسازی ایران، پاختاکور ازبکستان، شارجه امارات و برنده پلی آف نمایندگان عراق و سعودی حضور خواهند داشت».

فدراسیون فوتبال افغانستان، از چند سال پیش در راستای رشد فوتبال این کشور تلاش می‌کند تا زمینه حضور تیم ملی فوتبال افغانستان به مسابقات بین‌المللی نیز مساعد شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید