مقدماتی جام جهانی 2022؛ صدرنشینی پرتغال و صربستان در گروه A

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تیم ملی پرتغال پس از شکست لوکزامبورگ در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2022 در گروه A، با صربستان به صورت مشترک صدرنشین شد.

دیدار تیم ملی پرتغال و لوکزامبورگ سه‌شنبه 30 مارس 2021 برگزار شد، در این بازی، کریستیانو رونالدو گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند، این مسابقه که در ورزشگاه خوزه بارتل برگزار شد، با نتیجه 3-1 به سود پرتغال به پایان رسید.

گرسون رودریگز در دقیقه 30 نخستین گل را وارد دروازه لوکزامبورگ کرد، اما دیوگو جوتا بازیکن لوکزامبورگ در ثانیه‌های پایانی نیمه اول، گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند.

کاپیتان کریستیانو رونالدو در دقیقه 51 گل دوم پرتغال را به ثمر رساند و ژوائو پالینیا در دقیقه 80 گل سوم را وارد دروازه حریف کرد.

در دیگر بازی این گروه، میان دو تیم صربستان و آذربایجان که در ورزشگاه المپیک باکو برگزار شد، الکساندر میتروویچ در دقیقه 16 یک گل برای صربستان به ثمر رساند، سپس امین مخمودوف برای آذربایجان در دقیقه 59 از روی یک ضربه پنالتی گل تساوی را زد و 9 دقیقه قبل از پایان بازی، میتروویچ گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

بدین ترتیب، پرتغال با صربستان در صدرنشینی گروه مشترک شد و در حال حاضر تنها تعداد گل بیشتری دارد. این در حالی است که لوکزامبورگ با کسب سه امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و آذربایجان بدون امتیاز باقی ماند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید