مقدماتی جام جهانی 2022؛ بلژیک بلاروس را درهم کوبید و ولز چک را شکست داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دیدار تیم ملی بلژیک و بلاروس در گروه E مقدماتی جام جهانی 2022 با شکست سنگین 0-8 بلاروس به پایان رسید و در دیگر بازی این گروه ولز موفق شد با نتیجه 0-1 چک را شکست دهد.

بلژیک سه‌شنبه 30 مارس 2021 مهمان تیم ملی بلاروس بود و این تیم را با نتیجه 0-8 درهم کوبید. این دیدارد در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2022، در گروه E برگزار شد.

تیم ملی بلژیک در دقیقه 14 با گل مهاجم خود میچی باتشوایی پیش افتاد، هانس واناکن نیز در دقیقه 17 گل دوم تیم ملی بلژیک را وارد دروازه حریف کرد، لئونارد تروسارد در دقیقه 38 گل سوم این تیم را به ثمر رساند.

سه دقیقه قبل از پایان نیمه اول، جرمی دوکو گل چهارم را به ثمر رساند، دنیس برایت در دقیقه 49 گل پنجم را به ثمر رساند، در حالیکه کریستین بنتکه در دقیقه 70 تیمش را صاحب ششمین گل کرد.

در دقیقه 75، تروسارد گل دوم خود و هفتمین گل تیمش را به ثمر رساند، پس از آن، واناکن، گل هشتم را در دقیقه 89 وارد دروازه بلاروس کرد.

تیم ملی بلژیک امتیاز خود را در گروهش به هفت رساند، در حالیکه تیم ملی بلاروس با سه امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

در مسابقه دیگر همین گروه، ولز میهمان خود جمهوری چک را 1-0 شکست داد، دانیل جیمز در دقیقه 81 تک گل تیم ملی ولز را به ثمر رساند. در این مسابقه، پاتریک شیک بازیکن تیم چک در دقیقه 48 از زمین اخراج شد، همان سرنوشتی که برای کانر رابرتز، بازیکن ولزی در دقیقه 77 رقم خورد.

ولز سه امتیازی شد تا رتبه سوم را در گروه کسب کند، در حالیکه چک با چهار امتیاز در رده دوم قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید