محمد صلاح: قصد ندارم از راموس انتقام بگیرم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محمد صلاح، مهاجم مصری لیورپول، اعلام کرد علیرغم خاطرات بدی از آخرین تقابل خود مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا در کیِف، پایتخت اوکراین، و آسیب دیدن شانه‌اش توسط سرخیو راموس دارد، قصد انتقام گرفتن از این بازیکن را ندارد.

محدودیت‌های ناشی از کرونا مانع از حضور هواداران در ورزشگاه‌ها هنگام برگزاری مسابقات شده و همین امر باعث شده لیورپول و رئال مادرید در ورزشگاه‌های خود نتایج بدی کسب کنند. لیورپول اما بیشتر افت کرد؛ این تیم در شش بازی آخر خود در آنفیلد، بدترین نتایج ممکن در کل تاریخ مسابقات خود را کسب کرد.

صلاح قبل از برگزاری بازی رفت تیمش مقابل رئال مادرید به روزنامه اسپانیایی مارکا گفت: «ما بدون هواداران خود چیزهای زیادی را از دست می‌دهیم. من فکر می‌کنم ما تیمی هستیم که بیشترین آسیب را از نبودن هواداران در ورزشگاه دیدیم».

صلاح، خاطرات بدی از آخرین تقابل خود مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا در کیِف دارد. لیورپول در آن بازی با نتیجه 3-1 شکست خورد و در برخوردی که بین صلاح و سرخیو راموس پیش آمد، ستاره مصری از ناحیه شانه آسیب دید؛ مصدومیتی که ضربه سنگینی به حرفه او وارد کرد، اما صلاح گفت که او به مسابقه به عنوان فرصتی برای انتقام نگاه نمی‌کند.

او در این باره اظهار کرد: «باید بگویم که تمایل زیادی برای پیروزی در مسابقه و صعود به نیمه نهایی دارم، اما هر اتفاقی که اکنون بیفتد نتیجه کیف را تغییر نخواهد داد، آن مسابقه تمام شد».

تیم‌های رئال مادرید و لیورپول در تاریخ 6 آوریل 2021 در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید