سوارز: بارسلونا به من گفت دیگر نمی‌توانم در سطح بالایی بازی کنم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

لوئیز سوارز مهاجم اتلتیکومادرید، سکوتش درباره خروج اجباری از بارسلونا را شکست و فاش کرد که به او گفته شده بهترین دوران او گذشته و دیگر نمی‌تواند در سطح بالاتری بازی کند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، سوارز طی این فصل در 20 حضور خود در لیگ، 16 گل به ثمر رسانده و تیم دیه گو سیمئونه را از رده‌های بالای جدول لالیگا خارج کرد.

Advertisement

پس از آنکه این بازیکن 34 ساله با یک توافقی که قیمت چندانی نداشت، به اتلتیکومادرید پیوست، تیم جدیدش توانست با هشت امتیاز برتری نسبت به بارسا که در رده چهارم قرار داشت، بالاتر برود. اتلتیکومادرید همچنین از رئال مادرید بالاتر قرار گرفت در حالیکه یک بازی کمتر انجام داده است.

این بازیکن اهل اروگوئه در 6 فصل حضور در نیوکمپ 198 گل به ثمر رساند اما پس از استخدام مربی جدید رونالد کومان، سوارز فاش کرد به او گفته شده است که دیگر مطابق با استانداردهای آنها نیست.

سوارز به فرانس فوتبال گفت: «چیزی که واقعاً من را آزار می‌داد این بود که آنها به من گفتند که پیر هستم و دیگر نمی‌توانم در سطح بالایی بازی کنم و در کنار یک تیم عالی باشم. این چیزی بود که من را ناراضی کرد».

اگرچه سوارز به سختی می‌توانست از ارتباطات صمیمانه‌ای که در بارسلونا ایجاد کرده بود دور شود، اما این بازیکن برنده دو بار کفش طلای اروپا قصد ماندن در جایی که او را نمی‌خواستند، نداشت.

سوارز افزود: «از یک طرف، این تغییر مورد استقبال قرار گرفت زیرا بعد از هر آنچه در بارسا تجربه کرده‌ام و با توجه به روشی که داشتم، می‌خواستم تغییر کنم. سخت‌ترین قسمت این است که شما خانواده‌ای داشته باشید که به مدت شش سال عادت کرده است در همان مکان زندگی کند».

او در ادامه اظهار کرد: «لازم بود برای فرزندانم توضیح دهم که دوستان و همه چیزهایی که به آن عادت کرده بودند قرار است دچار تغییراتی شود، این سخت‌ترین مسئله بود».

این بازیکن با بیان اینکه باید جنبه مثبت موضوع را نیز در نظر گرفت، گفت: «من در جایی که مردم دیگر مرا نمی‌خواستند خوشحال نبودم. اکنون خانواده‌ام از اینکه من خوشحالم، راضی هستند».

گفتنی است، سوارز قرار است در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک هشتم نهایی، برای اتلتی به مصاف چلسی برود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم