دیاز: بازگشت ابراهیموویچ، میلان را برای کسب قهرمانی امیدوارتر می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

براهیم دیاز بازیکن اسپانیایی اعلام کرد که آث میلان پس از بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به این تیم، به کسب قهرمانی در سری A بعد از یک دهه، امیدوارتر شده است.

خبرگزاری رویترز گزارش داد که دیاز در فصل پایانی به صورت قرضی از رئال مادرید به تیم ایتالیایی پیوست، او با یک پاس گل و گرفتن پنالتی برای تیمش دیگری سهم مهمی در پیروزی 2-0 میلان مقابل تورینو داشت.

این پیروزی و نتیجه تساوی 2-2 اینترمیلان در آ اس رم باعث شد شاگردان استفانو پیولی پس از 17 بازی سه امتیاز کسب کنند و به رده‌های بالاتر جدول صعود کنند.

دیاز به اسکای اسپرت گفت: «ما میلان هستیم، این کلمه به تنهایی برای درک اینکه ما همیشه می‌خواهیم پیروز شویم کافی است».

او افزود: «ما می‌تو‌انیم رویای خود را محقق کنیم، ما یک گروه کاملا متحد هستیم و می‌خواهیم کارهای بزرگی را با هم انجام دهیم».

مصدومیت ابراهیموویچ مهاجم پیشکسوت سوئدی به تازگی بهبود یافته است. او در اولین حضور خود در 22 نوامبر برای 5 دقیقه آخر به تیم هنگام بازی پیوست.

این بازیکن 39 ساله از زمان بازگشت به تیم در ژانویه 2020 تأثیرات بسیار خوبی در میلان داشته و با 10 گل در هفت بازی لیگ، بهترین گلزن این فصل آنها شد.

دیاز در ادامه گفت: «حضور ابراهیموویچ تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. او تجربه خود را با ما در میان می‌گذارد و اکنون که بازگشت ما کارهای بزرگی انجام خواهیم داد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم