.
.
.

مسی برای رونالدو آرزوی سلامتی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

لیونل مسی در آخرین مصاحبه خود با یادآوری کریستیانو رونالدو که حدود یک هفته پیش به کرونا مبتلا شده، برای او آرزوی سلامتی کرد تا هفته آینده بتواند بازی کند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی اسپورت، امروز جمعه 23 اکتبر تست کرونای رونالدو بار دیگر مثبت شد و به نظر می‌رسد که او در حال حاضر از دیدار مورد انتظار لیگ قهرمانان اروپا در روز چهارشنبه بین یوونتوس و بارسلونا محروم شده و هواداران را ناامید کند، اما مسی در این دیدار حاضر خواهد شد.

مسی در مصاحبه جدید خود با اشاره به غیبت رونالدو از میادین فوتبال گفت: «کریستیانو رونالدو برای من همیشه حکم یک دوئل ویژه دارد که برای همیشه باقی خواهد ماند و فکر می‌کنم مردم از آن لذت می‌برند».

او ابراز امیدواری کرد که تا چهارشنبه رونالدو بتواند آنجا باشد و به زودی از بیماری کووید 19 بهبود یابد.

فوق ستاره آرژانتینی در ادامه اظهار کرد: «مشخصا وقتی کریستیانو در رئال مادرید حضور داشت، شاهد تقابل‌های ویژه‌تری بودیم. البته که قرار گرفتن مقابل رئال مادرید، همواره اتفاق ویژه‌ای محسوب می‌شود اما با وجود رونالدو اهمیت این تیم و البته بازی بیشتر می‌شد».

او در ادامه بیان کرد: «با این وجود از این اتفاقات عبور کرده‌ایم و باید به زمان حال فکر کنیم. از طرفی رئال مادرید و بارسلونا قدرتمندترین تیم‌های دنیا محسوب می‌شوند و همواره رقابتی تنگاتنگ بین این دو تیم وجود داشته و خواهد داشت. با این حال در مورد من و کریستیانو فکر می‌کنم که یک تقابل فردی بین ما وجود داشته که باعث شده هواداران از آن لذت ببرند. این موضوع فقط در مورد هواداران بارسلونا و رئال مادرید صدق نمی‌کرد و سایر طرفداران فوتبال نیز از این رو در رویی خوشحال بودند و لذت می‌بردند. خیلی امیدوارم که بتوانیم در ادامه دوباره چنین لذت و هیجانی را به آنها هدیه دهیم».

همچنین به گرم شدن رابطه این دو اشاره می‌کند. گرچه در گذشته کاملاً خصمانه نبود، اما داشتن روابط دوستانه برای این زوج سخت بود زیرا آنها در اسپانیا برای رقبای سرسخت بازی می کردند و هر دو می‌خواستند تیم دیگری را بد شکست دهند.

با وجود این، از زمان عزیمت رونالدو به سری آ، هر دو با محبت بیشتری از یکدیگر صحبت کرده اند. رونالدو حتی تا آنجا پیش رفت که در جریان قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا مسی را برای شام زنده دعوت کند.

شاید آنها هنوز در کنار تلویزیون جلوی تلویزیون را نخورده باشند، اما واضح است که مسی احساس تمایل خوبی نسبت به بزرگواران همیشگی خود دارد.

به نظر می‌رسد نتیجه آزمایش ویروس کرونا برای رونالدو ممکن است بازی برگشت بین این دو در تورین را انکار کند. اما همیشه دومین بازی گروهی لیگ قهرمانان اروپا در بارسلونا وجود دارد که باید منتظر آن باشیم.

به هر مناسبتی که باشد، هواداران فوتبال هر وقت این دو GOAT در آینده زمین فوتبال را با هم تقسیم کنند، بسیار ارزشمند خواهند بود. و با توجه به صداهای آن، مسی به اندازه همه منتظر آن است.